Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Rossz környéken jobb lakni...

Rossz környéken jobb lakni olcsón, ahol bevédenek, vagy kultúráltabb helyen drágábban, ahol fel is fordulhatnál?

Figyelt kérdés

Rossz környéken élek jelenleg.

Állandóan azt hajt, hogy keressek már annyit hogy le tudjak lépni, építem a karriert.

Csak amióta van egy zaklatóm, bántalmazó, kicsit másképp kezdem látni a világot.


Ezen a rossz helyen ugyanis mindig van vmi balhé, rendszeresek szinte a rendőrök vagy mentő is, a szomszédok figyelnek mindenre(állandó készenlét van), azaz ha sikítok ha bajom van, a szomszéd pl egyből ki fogja hívni a rendőröket, nem kicsit van összetartás is, egymás "bevédése"is. Vagy olyanok akikhez átmehetsz ha nincs valamid otthon, mindenki odavissza segit mindenkit. És kamerákat akarnak felszereltetni.


Ha viszont elmennék vmi kultúráltabb helyre(végre), ahol a szomszédok a másikra rá sem néznek, nem razziáznak szinte soha rendőrök sem, nincs senki készenlétben sem, ott mondhatni engem csendben ki is nyírhatnának lazán azt se venné senki észre. Vagy olyanok is, ha átkopognék "sóért", ki se nyitnák az ajtót.


Vagy nem jól látom az egészet hogy jóformán biztonságosabb egy rossz környéken élni?



#környék #a biztonság?
2022. dec. 1. 18:46
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ha nem az lennék, szerintem messze nem ilyen problémáim lennének.
2022. dec. 2. 11:05
 22/22 anonim ***** válasza:
49%
A címed Putrinka sor 17/C? :-DDD
2022. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!