Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek ez így korrekt ár?

Szerintetek ez így korrekt ár?

Figyelt kérdés

Van a szüleimnek egy 2 szobás 50m2 lakásuk 11.kerület vahot utcában(sima panel)

Több mint húsz éve vették meg befektetési célból

( azóta folyamatosan ki volt adva albérletbe)


23 éves vagyok tavaly nyár óta lakok benne

Azzal a feltétellel,hogy havi 60 ezret fizetek nekik albérleti díjként+ fizetem a rezsit.


Tudom,hogy egy piaci albérlet többe kerülne,de egy picit sokallom az összeget.



2022. dec. 26. 13:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsés vagy, semmi okod elégedetlennek lenni. Nekem a szüleimnek sem volt saját lakása, így már az első fizetésemből fizetnem kellett az albérletet. Először szobákban laktam, most 150 ezret fizetek 1 szobás garzonért. +én fizetem a telefonszámlát stb, pedig nem keresek jól 25 évesen. Ráadásul a tulajokkal mindig problémák voltak, pedig mindig rendesen fizettem. Neked ilyenre sincs gondod és lakótársakat sem kell elviselned. Inkább hálásnak kéne lenned, hiszen egyszer a tiéd lesz a lakás.
2023. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja ráadásul most még szja mentes is vagy, ami +30-60 ezer forint bevétel neked, ha dolgozol. Én pl abból is pont kicsúsztam.
2023. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!