Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljak, ha felmondtâk...

Mit csináljak, ha felmondtâk az albérletem?

Figyelt kérdés

Ki mit csinàlna ebbe a helyzetben?

Szóval albérletben élek ès a főberlőm pár napja jelentette be hogy eladja a lakás és február végéig költözzek ki. Szóval durván 30 napom van erre h hogy találjak, illetve kifizessem a kauciót. Probléma itt adódik. Sajnos nincs ennyi megtakarításom. Minden hónapban épp hogy kijövök a pénzből. Januári lakbért február 10.ig kellene kifizetnem. De ha kifizetem nem tudok kauciót fizetni egy új albérletbe, de közbe a főberlő csak akkor adja vissza állítólag a kauciót, ha mindent rendezek. De ugye februárban is ott fogok lakni mèg, így februári lakbért is kikell fizetnem február végén amíg kaptam a határidőt. Magyarul jobb esetben február végén vissza adja a kauciót talán, ha nem talál ki valamit hogy ezt meg azt megkell javítani stb stb. De közbe nekem februárban találni kell alberlet, azaz 2havi kauciót+1 havi lakbért kellene a leendő főerlőnek fizetnem. Ki mit csinálna ebbe a helyzetben? Én arra gondoltam, hogy mar nem fizetek ki februárban, nyugodtan vonja le kaucióból, így talán bebiztositom magam. De nemtudom ez mennyire lenne jó ötlet?!?! Szóval mit csináljak? Köszönöm.


2023. jan. 30. 06:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
Na szóval értem én, lehet itt most bìràskodni az ember felett. Csak hogy tisztázzuk. 220 keresek. Alberlet most jelen 160 ezer. 2 kicsit egyedül nevem lassan másfél éve. Család már sajnos nincs. Tulajdonképp nem értem mi ez a rossz indulatossag? Biztos másnak van félre tett millioi. Nekem nincs. Örülök ha letudom tenni a kauciót majd
2023. jan. 30. 08:56
 12/79 anonim ***** válasza:
79%

😂

Zseniális életvezetés putris cigány módon oldani meg a dolgokat és hónapról hónapra élni 2 gyerekkel.

2023. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
81%
220ra és nulla megtakarításra van 2 gyerek. Aha. Jó döntés volt.
2023. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem most ezt, mivan ha van 2 gyerek? Szetmentunk párommal és logikus nálam a gyerekek. Normális dolgozom. 220 át keresek. Ilyenkor mégis mit kell csinálni? Ha ennyire okosok vagytok?
2023. jan. 30. 09:04
 15/79 anonim ***** válasza:
95%

Hol van apuka a történetből? Ő nem fizet semmit? Miért nem?

Első voltam, de már látom, hogy kár volt rád időt pazarolnom sajnos...Menthetetlen vagy

2023. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor kérlek, be kéne tartani amit a szerződésben aláírtál. Kifizetni pl a berleti díjat meg ilyesmi. Elhiszem hogy könnyebb felhaborodni hogy neked 2 gyerek van, de egyelőre te dobtál be olyanokat, hogy szerződést szegsz meg nem fizetsz.
2023. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
Havi 60 ezerből éltek hárman? Az igen
2023. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
91%

"logikus nálam a gyerekek."

Nem! Ott van jobb helyük ahol a feltételek jobbak. Egy férfi ugyan úgy tud gyereket nevelni, mint egy nő, persze, ha akar.


500000 ft személyi hitel kell neked, 2-3 nap alatt elbírálják. Aztán ha visszakapod a pénzedet befizeted a tőke tartozásba, így minimális kamatot és kezelési költséget fizetsz csak ki. 60 hónapra 12-13000 ft, amit 2-3 hónap alatt végtörlesztesz.

2023. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok benne biztos, hogy a gyerekeket nem veszik el ilyen élethelyzetben. Gyakorlatilag 20ezer ft jut havonta egy gyerekre, ezzel simán veszélyezteted őket, rendes ételre sem futhatja ennyiből.
2023. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
28%

Isten őrizz, hogy erre a helyzetre hitel vegyél fel, ezt úgy írom, hogy még én javasoltam neked a hitelt az elején, csak fogalmam sem volt arról, hogy ennyire felelőtlen vagy

Ennyi bevételből még saját ingatlanban is necces a két gyerek, nehogy albérletben

Azonnal hazaköltözni!!! Bár írod, hogy család nincs, az mit jelent? Nem élnek a szüleid? Akkor csak örököltél valamit,ahová költözni tudsz?

Nagyszülők, rokonság, bárki?

2023. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!