Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vannak korrekt tulajok is?

Vannak korrekt tulajok is?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják itt, hogy mennyire borzasztó az összes tulaj, random bejárogat a lakásokba, a semmire hivatkozva ("infláció miatt") emelei a bérleti díjat, de ha a lakás nincsen élhető állapotban, az már nem érdekli. Most barátom is küzd a tulajával, hogy vegyen neki egy új tűzhelyet, merrt a régi nem működik. Hát nem akar benne segíteni. Most megállapodtak, hogy vesz, cserébe emelné a bérleti díjat. Őrület. Máshol mikyen a helyzet?

dec. 22. 09:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
58%
Hivatalosan a tulaj nem jöhet be ha már neked kiadta. Mi 5 évig laktunk albérletbe. A tulajjal akkor találkoztunk amikor kivettük tőle a lakást, utána havonta jártunk a titkárnőjéhez fizetni a földszintre (lent volt üzlethelysége),5 év alatt 1x nem jött be senki. Amikor felmondtuk az albérletet, akkor jöttek megnézni néhányan, de ők is előre egyeztetett időpontban. Nekem jó tapasztalatom van. Rendes szerződést írtunk, kaukciót tettünk le, és szimpatikus volt a tulaj.
dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, mert vérszemet kap mindenki a pénztől. Nekem volt egy olyan tulajom, aki mindig becézgetett, kedves volt. Egy nagyon pici szobát béreltem tőle. Mikor költöztem ki, nem akarta visszaadni a kauciót, pedig nem tettem semmilyen kárt a lakásban. Akkor már fenyegezőzött is stb, pedig én mindig pontosan fizettem, alig voltam otthon+csendes voltam. Semmi gond nem volt velem, örülhetett egy ilyen bérlőnek. Erre még velem is ilyen volt, amikor pénzről volt szó. Persze bejelenteni nem lehetett magam.
jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
93%
Aztán volt olyan, aki meg bejárkált a szobába, meg azt sem engedte, hogy a nagymamám meglátogasson 1 napra, pedig csak 1 éjszakát akart ott aludni és cirkuszolt miatta. A legtöbb tulajjal van probléma.
jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nekem olyan volt, hogy sokat latott a parommal, nyilvan nem jelentettem be minden egyes alkalommal, mikor szexeltunk, vagy csak sutogettunk, TV-t neztunk. Aztan azt mondta, hogy majd akkor szerzodest modosittat velem, mert ketten lakunk ott. Na persze. Szerencsere meggyoztem, hogy nincs igaza, es ne fantatialgasson. Masik kedvencem, mit csak mesobb vettem eszre: nem tilthatja meg torveny szerint a kutyatartast de plusz koltsege van, ezt megertem. De hogy meg a kutya utan takaritasi dijat is felszamolna, mikozben alapbol nem takaritanak, az nevetseges.
jan. 3. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!