Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mekkora jövedelemre van...

Mekkora jövedelemre van szükség, hogy megtudjak élni egy 130 ezer+rezsi albérletbe?

Figyelt kérdés

márc. 5. 22:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindent akciosan veszel, nem utazol, nem teszel félre és sosem szórakozol akkor kb nettó 350 ezer
márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Én is ezt mondom. Minimum 300.000.

De ebbe nincs buli, mozi, félre tenni sem semmi. Ez csak az alap. A legszuksegletekre elég csak semmi többre (sajnos).

márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írják, ha nagyon összehúzod a gatyát, igyekszel nem létezni és spórolsz mindenen akkor talán 300 alatt vagy, de mivel lesz egyéb kiadás a 350 sem lesz elég.


Amikkel én számolnék:


Albérlet, jelenleg 130 ezer


Rezsi, nagyban függ hol, mi van benne mert lehet 30 ezer meg 60 ezer is. Nyilván ide vehető a telefon, Netflix, stb.


Legyen a kettő együtt 200 ezer.


Havi átlagos kiadások: Nekem átlag 150 megy el, nem főzök magamra, veszek desszertet a kaja mellé, stb.


Egyéb kiadások: 50-100 ezer. Nyilván kell időnként venni ruhát, cipőt, mosógépet, a hobbinkra is költünk, utazunk is, meg anyánknak veszünk valamit születésnapjára.


Ezen felül én szeretek havi 100-150 ezret elrakni, de még ez sem az a nagy összeg, évi szinten 1-2 millió.


Szóval úgy összegezném:

300-350 a nagyon minimum létezés.

400 amiből már nélkülözés nélkül kijössz nullára.

500+ aminél már relatív kényelmesen el lehet lenni, jut is marad is.

márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Már írták előttem,de igazuk van.

350.000 nettó,de azt nem nevezném életnek inkább csak létezésnek.

márc. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
400 nettó. Alatta csak életben maradsz.
márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Akkor mir csináljak?
márc. 6. 11:20
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem tudok megélni. A szüleim így küldtek el albérletbe
márc. 6. 11:24
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Másodállás.

Illetve ne saját albérletbe menj hanem vegyél ki szobát, külvárosban. Az kb 50 ezerrel kevesebb

márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Így küldtek el?

Kaucióra van pénzed?

Berelj szobát, vagy munkásszallo amíg nem jössz helyre. Vagy másodallas. Más nem nagyon van sajnos.

Mirrt küldtek el?

márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Mert ő szerintük 25 évesen külön kell laknom
márc. 6. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!