Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mekkora jövedelemre van...

Mekkora jövedelemre van szükség, hogy megtudjak élni egy 130 ezer+rezsi albérletbe?

Figyelt kérdés

márc. 5. 22:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerint 25 éves korodig minden megadtak, volt lehetőséged tanulni és kb 2-3 éve már dolgozol is. Abból bőven felre lehet tenni kezdesnek. Ha meg nem keresel eleget, válts álláhelyet ésvagy vállalj másodállást. Rengetegen dolgoznak 1.5-2 munkahelyen
márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, ugyanis elvették mindig a fizetésemet, illetve miattuk kerültem sokszor mínuszba is
márc. 6. 17:35
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha nincs pénzed, miből lesz kaucióra?
márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ja már külön lakom, csak kíváncsi kérdeztem, hogy szerintetek mekkor jövedelem szükséges megéljek
márc. 6. 21:05
 15/29 anonim ***** válasza:
61%
Én nem értem az ilyen agyalágyult kérdéseket. Mármint értem, ha valaki még nem élt külön, de ha valaki külön él az csak képes megállapítani, hogy mennyiből tud megélni...
márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
55%

Minden az igényeidtől függ. Ha nem lakást bérelsz 130 ezerért hanem szobát 80 ezerért talán jobban jársz. Ha szereted a paprikás krumplit hónapokig akkor sokat spórolhatsz a kaján is.


Ha van piacképes tudásod akkor növelheted a bevételeidet.


Viszont ez már a sokadik kérdésed ebben a témában. A szüleid 25 évesen elküldték (teljesen jogszerűen) közben te hagytad hogy hitelt vezessenek fel veled. Szerinted a sorsodért csak a szüleid hibásak?

Önigazolást keresel a gyakorin.

márc. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Mézga Krisztina ***** válasza:

Nem bántani akarlak, de nem hiszem, h ok nélkül küldtek el.

1. 25 évesen nem árt felnőni, még ha ilyen nehezen is.

2. Gondolom, ha kivetted volna a részed az otthoni munkából, a háztartásból, a költségekből, látták volna, h pl. tanulsz, dolgozol, félreteszel vmennyit, s nemcsak kiszolgáltatod magad, nem küldtek volna albérletbe.

3. A szüleidnek is fenn kell tartaniuk uis egy lakást, de a 25 éves gyereküket már nem, bocs.

4. A szüleid felneveltek, lemondtak sok mindenről, de most már szeretnék a saját életüket élni.

márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
17: "de most már szeretnék a saját életüket élni." - Miféle hülye felfogás ez? Egy szülőnek nem csak 25 éves koráig, hanem élete végéig gyereke a gyereke, így gondoskodnia kell róla, legfeljebb a mértéke lehet más.
ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

11 & 17: Nem ilyen egyszerű ez!...

Paprikás krumpli: Egyik legnagyobb hülyeség, mert a krumpli az egyik legdrágább! 2 nappal ezelőtt készítettem krumplifőzeléket állítólag 2 kiló krumpliból, nem volt 2 kiló, mára elfogy.

ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
S háztartás fenntartásához nem kell elvenni gyerekem egész fizetését és még a felét sem! Álljon meg a menet!
ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!