Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Főbérlőm mondhatja nekem azt,...

Főbérlőm mondhatja nekem azt, hogy máról holnapra költözzek ki?

Figyelt kérdés
Sajnos akadoztam a fizetéssel családi okokból, de most megsértődött és már pénzt sem akar elfogadni csak hajtogatja, hogy menjek. Nekem viszont nincs hová. Jogilag mondhatja azt, hogy X időpontig hagyjam el a házat különben ez meg az lesz, vagy ezt ne vegyem komolyan, törvényesen nem teheti meg csak úgy? Kell hozzá valami törvényes papír, hogy kilakoltathasson? Elmennék én is, de még időre van szükségem.
2017. máj. 2. 17:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés! A NAV-nak bizonyítani kell, hogy adócsalás történt. Ez szerződés nélkül - csak bemondásra - nem fog sikerülni. Ugye te se gondolod komolyan, hogy tényleg ingyen lakom egy lakásban mert az ismerősöm beengedett, de én azt mondom pénzért - ami ugye nem igaz - akkor egy állításra büntetést kap a tulaj??? Ha van szerződés tud büntetni a NAV, bemondásra, szóbeszédre nem adnak. Ez van.
2017. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Neki bizonyítéka van arról, hogy ő a tulajdonos.

Neked semmi jogod ott lakni, így 20 perc alatt kivághat, akár rendőrséggel is.


Én kihajítanálak az utcára, úgy, ahogy vagy.

2017. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Fatal_3rror_ ***** válasza:

1. Nem fizetsz neki, persze hogy kib..szhat.

2. Nincs szerződésed, nincs semmi papírod róla hogy ott laksz, simán rád hívja a rendőrséget mert illegális lakásfoglaló vagy.

3. Alapból azt írtad hogy X időpontig, tehát még ultimátumot is adott.


Én kib..sználak mint macskát szarni.

2017. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!