Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha ilyen lenne a szolgálati...

Ha ilyen lenne a szolgálati lakás, elfogadnátok? ( Pest megye)

Figyelt kérdés
A ház, ahol lakunk, hamarosan eladásra kerül, de nem a mi tulajdonunk, így nem lesz belőle részünk, sajátot nem tudunk venni. Albérlet lenne, 90-150.000ft/ hó, vagy lenne szolgálati, egy mar aktívan nem üzemelő vasútállomás épületében. Két szobás, komfortos, a környék jó, sok üzlet, iskola stb. van a közelben. Gyerekkel költöznénk. Kedvező a bérleti díja, a vasút sem a közvetlen közelében van, egy parkos rész választja el. Vonat óránként egy jár. Belsejét még csak képeken láttuk, elfogadható, kívül felújításra szoruló, hagyományos állomásépület. Engem zavar, hogy a vasútállomás épületében van, viszont olcsóbb, mint egy albérlet. Ti melyiket választanátok gyerekkel?

2018. ápr. 17. 18:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
74%

Majd mesélj, hogy hogy is zajlott a szombat!

Mikorra fogják elbírálni a pályázatokat?

....mert most már azon is izgulhatunk!:)

2018. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Már én is izgulok. Péntek lesz☺ Május 7-ig lehet beadni, azt sehol nem írja, mikorra bírálják el, de azt olvastam, max. 1 hónap. Ha nem kapjuk meg, akkor negyed évente lehet pályázni, tehát valamikor nyár közepén lesz új pályázható lakás, ha lesz. Két szobás, ami egy korábbi kiírás szerint max. 4 főnek adható ki, családok előnyben nekünk csak egy gyerekünk van, még egy gyerek az plusz pont annak, akinek kettő van.
2018. ápr. 18. 17:52
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a pályázatba, hogy egy éven belül tervezitek a következő babát, de eddig a lakhatás miatt nem mertétek vállalni!

Ez nem CSOK, nem fogják behajtani rajtatok a második gyerkőcöt és ki sem fognak rakni.

Hajrá!!!:)

2018. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondtam én is 33-as, hogy írjunk be még egy gyereket☺ igazából hamarosan eladásra kerül a ház, ahol élünk,szóval nekünk nem lesz hol lakni utána.
2018. ápr. 18. 18:26
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után pláne komolyan mondom, hogy be kell írni azt a 2-ik gyereket!

Biztos van hagyva hely szöveges résznek is, ha nincs akkor a gyerekek számához beírni, hogy 1 és +1 tervben.

2018. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
83%

Egyetlen dolog jutott eszembe, ahogy átfutottam, nem tudom, mekkora a gyerek, de nagyon tanítsd meg neki, hogy a nagyfeszültségű vezetéknek a közelébe is tilos menni. A para attól van bennem, hogy több ilyen történetet láttam a híradóban (gyerek felmászott a vasúti kocsi tetejére, stb.)


Szerintem egyébként a világon semmi baj nincs a vasútállomásos szolgálati lakással, és a fotón úgy néz ki, mint egy kastély :).

2018. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen, a férjemnek is volt egy osztálytársa, aki poénból felmászott a vonat tetejére...

Egyébként ma megnéztük. Az út előtte már aszfaltozott, a bejárat innen, külön ajtón van a település felől. A sínek sincs közel, de egyedül amúgy sem közlekedik.

A lépcsőház véleményem szerint borzalmas, szűk és dohos. A lakás: szobák frissen festettek, parkettásak. A fürdő pici, a csempe egész szép. Wc cserére szorul, külön van. Konyha is pici, ott van a legtöbb javítani való. Sokan voltak, mivel Budapesten nincs, így minden budapesti ezt próbálja meg.1 hónap az elbírálás.

2018. ápr. 20. 10:53
 38/42 anonim ***** válasza:
74%

Szorítok nektek!!!!!


Majd mindenképpen írd meg az eredményt!

2018. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
"Mások azt mondják milyen mar állomáson lakni..." szerintem kérdező te túl sokat gondolsz bele ebbe az "állomáson fogunk lakin" dologba. Én azt látom, hogy egy műemlék épületben GOMBOKÉRT van lehetőség lakni. Más a szemléletünk...
2018. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Utolsó: valóban a régi, nagy bérlakásokra hasonlít, hatalmas a két szoba külön-külön is, ráadásul egybe nyithatóak.

Azt mondtak a vidékire kevesebben szoktak jelentkezni, de most ez az egyetlen a budapestieknek, így sokan vagyunk rá.

2018. ápr. 20. 13:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!