Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A lakótársam éjszakánként...

A lakótársam éjszakánként nagyon hangos. Hogy adjam a tudtára, hogy zavaró és hagyja abba?

Figyelt kérdés
Lányok vagyunk, egymás mellett van a szobánk és sajnos minden eléggé áthallatszik. Már szinte rendszeressé vált, hogy éjszakánként "hangosan érzi jól magát", ha értitek mire gondolok... Baromira zavaró, mert már számtalanszor ébredtem az ő ordítására... Hogy mondjam meg neki, hogy ebből most már legyen elég? Mert ha mondjuk zenét hallgatna vagy filmet nézne hangosan, azért még simán lehetne úgy szólni, hogy ne legyen kínos, de ezért a dologért... Ja és felnőtt nő, szóval még azt sem tudom felhozni mentségére, hogy fiatal és azért nem tud viselkedni. Tanácsok? :/

2018. nov. 26. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el te is szinkronban sikítani :D


Nem tudom, beszélj vele, neki talán kínosabb, de más mód nem nagyon van... Vagy írd meg neten, csak akkor meg az lesz, hogy annyira gerinctelen vagy, hogy nem mered neki megmondani... Hát szóval mondd meg és kész.

2018. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Férfival érzi jól magát, vagy egyedül?
2018. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dugd el a vibrátorát.
2018. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy halkabban maszturbáljon, mert így az egész ház "élvezi".
2018. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már még Te érezd magad kellemetlenül... :D Én nem vagyok egy nagypofájú ember, sokszor nyelem le mások hülyeségeit a konfrontálódás elkerülése miatt, de ez még nekem is bőven belefér abba a kategóriába, hogy szóljak. Vagy kezdj el Te is üvölteni, hátha akkor észreveszi magát.
2018. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj kínos,de szólni kell neki.


Nekem mikor húgom és párja szexeltek a gipszkartonnal elválasztott szomszéd szobában úgy hogy a polcomról estek le a porcelánok.


Akkor átkopogtam nekik.


Majd másnap beszéltem vele,hogy jó lenne ha halkabban csinálnák,mert mindig elejétől a végéig fent vagyok és végig hallgatom én 2 hónapot tűrtem tűrtem, de a porcelánok leesés után besokalltam.


Utána érdekes mód tudták úgy csinálni,hogy ne halljam!


Ahogy láttam neki sokkal kínosabb volt ez a beszélgetés,mint nekem :D


Szerintem ülj le vele és mond neki.

Hogy "figyu nagyon kínos, de éjszakánként mindent áthallok"


Ha rákérdez mire célzol, akkor elmondod,hogy végig hallod míg maszturbál..


Mondjuk én sosem masztizok hangosan :D

De míg húgomék itt laktak ugye,addig attól is féltem,hogy a levegő vételemet is áthallják :D . Sőt próbáltam inkább úgy időzíteni hogy ne legyen otthon senki.

Nem még ha lakótárs lenne a szomszéd szobában.

Ha nem vagy otthon állandóan, akkor simán megoldhatná akkor is. Nem csak éjszaka...

2018. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!