Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 5000 euróból lehet új életet...

5000 euróból lehet új életet kezdeni máshol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Konkrétan az a helyzet, hogy Szlovákiából szeretnék Budapestre költözni akár külvárosba. Úgy halottam, hogy ott olcsóbbak az albérletek. Van megtakarítva 5000 euróm, és kíváncsi lennék, hogy ha költöznék nagyjából milyen költségekkel kéne számolnom. Főleg Budapesten élők válasza érdekelne, de szívesen fogadok mástól is. Más hely nem érdekel, nekem ez az álmom. Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2019. febr. 4. 08:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Dolgoznék mellette, és az osztálytársammal bérelnénk ketten egy albérletet.
2019. febr. 13. 23:03
 22/22 anonim ***** válasza:
Ne Pestet válaszd kezdésnek , igaz messzebb van én pl Kecskemétet tudnám ajánló a Merci sok céget vitt oda magavál és igen csak meg indult felfelé a város . Sok jó szakember keresnek sok céghez és nem egy horribilis a megelehtés . Új swift azt meg éri honosítatni . El adod kint irt veszel újat akkora bukta , hogy csak na oké bukonak számít a honosîtás is valamilyen szinten , de az a legolcsóbb elternativa , ha úgy nézzük .
2019. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!