Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen ajándékot vegyek vagy...

Milyen ajándékot vegyek vagy készítsek neki?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmnek szeretnék valami ajándékot. Szereti a személyesebb dolgokat. Tudnátok egy kicsit segíteni? Esetleg vannak olyan oldalak ahol tudok keresgélni?

köszönöm


2010. dec. 17. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hm, tavaly tőlem gipszmedált kaptak, a rájuk illő természeti elem jelével :) Előtte szövött karkötőt a nevükkel, idén pedig vettem ilyen kis fatáblákat, lefestettem és cizellált betűkkel ráírtam a kedvenc idézetüket, a hátára meg hogy "Áldott karácsonyt!".


De ha jó még a kézügyességed, megcsinálhatod a kedvenc állatát gyöngyből (neten vannak sablonok), ez picit időigényesebb vagy rajzolhatsz valamit.


Nem tudom mihez van talentumod :) Ha megmondod, mihez van kedved/időd/kereted, szívesen segítek.

2010. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia. köszi a választ.

A névreszóló karkötő az jó ötletnek tünik.

Amúgy 1500 Ft lett megszabva, ennyit költhetünk. Itt a hétvége, két nap, szóval lenne még rá időm. Bármilyen őrült ötletet szívesen fogadok.

2010. dec. 17. 20:36
 3/3 anonim válasza:
Esetleg fotóalbum. vegyél egyet ,dekoráld ki és tedd bele a legjobb fotóitokat.
2010. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!