Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » S. O. S! Ajtólap festésnél...

S. O. S! Ajtólap festésnél mindig megfolyik a festék, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Az alapozót nem csiszoltam meg,hanem egyből rákentem a Trinát magasfényűt(ezeket már nem kell higítani,hanem festésre készek)és sok helyen megfolyt,pedig ha vékonyabban kenem akkor meg alig viszek fel festéket.A második réteggel lehet ezt korrigálni?Vizszintesen vagy függőlegesen fessem az utolsó réteget?Köszönöm!

(Most szárad az első festék réteg,kicsit megfolyva).


2011. szept. 27. 12:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hagyom mára száradni és holnap reggel a megfolyásokat kicsit megcsiszolom és aztán hengerrel...

Majd tudósítok mi lett :)

2011. szept. 27. 19:40
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja még az is eszembe jutott,h ha nagyon gány lesz,akkor rákenek 1-2 réteg Héra falfestéket,amivel a falat csináltam,legalább egyszinű lesz.
2011. szept. 27. 19:41
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne. Kérlek! =( Inkább hagyd úgy csakilyen mértékű "gányolást" ne csinálj megkérlek a festő társak nevében.
2011. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Uraim lecsiszoltam az első megfolyt réteget majd szivacshengerrel 2x átkentem.Így sem lett sokkal jobb.Sőt ami eddig fényes volt és homogén,az most matt és "rácsos" lett a szivacstól :)

Mindegy ennyi volt,befejeztem,túlvagyok rajta,meg is száradt azóta.Most már tudom h legközelebb le kell szednem és fekve festenem....

Köszönöm szépen a segítséget!

2011. okt. 1. 20:27
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos sok anyagot vittél fel és az folyt meg. Panelban beépített szekrényt mázoltunk, de nekem nem folyt meg sose :P Jó igaz nekem van már egy "kis" tapasztalatom. De alapszabály, hogy kis időnként mindíg át kell nézni nem-e megfolyt itt-ott.
2011. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!