Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan terítsem el az önterülő...

Hogyan terítsem el az önterülő aljzatkitöltőt (padlofon)?

Figyelt kérdés

Vannak akik azt mondják, hogy csak szét kell önteni, de szerintem jobb eredményt lehet elérni, ha teddy hengerrel szemre egyenletesen elosztanám, a többit elvégzi az anyag.


Glettvassal biztosan nem próbálkoznék, hiszen előírásszerű adagolásnál ez tejszerűen folyós, de csak tessék-lássék szétöntve talán kevés lehet.



2012. ápr. 6. 11:18
 1/3 matchman ***** válasza:
Na, erre mindenképp válaszolok! Tavaly ősszel ezzel majdnem megszívtam. Előírás szerint kevertem kiöntöttem, de csaknem akart magától szétmászni. Szerencsére nem vártam sokáig, és egy méter körüli léccel egyenletesen széthúztam. Amúgy könnyen ment, csak egy kicsit kellett a léccel rásegíteni.
2012. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, léc se rossz gondolat a púpok eloszlatására, hosszabb is, köszi!
2012. ápr. 6. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

nagy feluletre minnél nagyobb teknőbe vedérbe keverjukbe lehetőleg egyszere vagy ha nagy a felulet minnél töb zsákot önteni bele higitást betartani példa -1 zsák mellé 8liter viz , ha egy teknőbe belefér 6zsák akkor 48 liter viz .

előte jol le alapozni zsáradni hagyni 2 orát.

mikor ez meg van keverni kiönteni ,egy nagy gletvasal meg csak felszinesen simitani mert hig könnyű feladat .

2012. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!