Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Partner láncfürészek milyenek?

Partner láncfürészek milyenek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom mi a baj hogy a jók drágák, de hosszabb távon olcsóbbak. Bár ki tudja mennyit akarsz vágni vele? Vettem egy kisebb makitát 5 évet bírt , kuka. Pedig jó márka. De kis teljesítményű volt. Azt mondták nyüstölhetem egész nap. Hát nyüstöltem évi 10-12 napot de reggeltől estig.Ez el romlott az el romlott rá költöttem még vagy 40-et össz vissz. Zabálta a csillagkereket ami egy vagyon. Most vettem egy husqvarnát nagyot 1 nap alatt összevágtam az évi tüzelőt vele . A Makitával 1 hétig tartott ugyan az a mennyiség. A másik ami gond lehet hogy nem tudni milyen az alkatrész ellátás. És komolyabb szervizek be se veszik az olyan gépeket aminek nincs márkája. 50-60 között egy alap sthilt vagy Husqvarnát is kapsz.
2014. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Józsefvárosi pájszon vettem 12árt strauszt(benzinest),jól bejárattam,csak jó olajat használok bele,és itthoni vágásra használom mert erdei köbméterben sokkal olcsóbb a fa.Úgy igazán bajom nem volt vele,de ha lenne is ha évente csak egy ilyen gépet kell venni még akkor is megéri szerintem .Nem tagadom Én is gondolkodtam a sthileken meg az elektromos makitákon,de most úgy vagyok vele hogy ez erre a célra megteszi és vigyázok is rá hogy sokáig jó legyen.
2014. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
5 Évet használtam alpin favágásban. Nem Stihl kategória, de az árát megérte. Nagyon szerettem, semmi baja nem volt, pedig ütöttem-vágtam. Most tartalékgépként tartom.
2014. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Stihl vagy Husqvarna, ezekkel nem lehet mellélőni, bár igaz itt is sokkal inkább az a lényeg, hogy arra használja az ember, ismerősnek volt egy kis Husqvarna, azzal vágta a tüzelőt, jó vastag fákat, pár év után beadta a derekát.
2014. márc. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöd adta be a derekát? :)
2014. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A láncfűrész.
2014. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Allitolag a Partnert megvette a Husqvarna. Vagyis a Husqvarna gyartja azt is. Nekem egy szerelo azt mondta, hogy eleg jo marka.
2014. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nah vettem egyet jó áron hozzáá jutottam egy stihl 460-ashoz
2014. ápr. 2. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:
A Stihl 460 már komoly szerszám.
2014. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké hogy kis gép de tulajdonképpen az még a minőségi husqvarna. Az enyém a 19. évét tapossa, semmi gond nincs vele, még a csillagkerék is gyári. Jó vétel volt, könnyű vele dolgozni.
2023. ápr. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!