Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretitek a keresztszemest?

Bucibabuci kérdése:

Szeretitek a keresztszemest?

Figyelt kérdés
tudnátok olyan oldalt, ahol ingyen képből leszámolható mintát csinálnak?
2010. máj. 16. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

szia, én szeretem, bár csak hímzek.

van valamilyen program hozzá, de ahhoz nagyon profinak kell lenned, h sikerüljön a helyes színhasználat és ilyesmi.

2010. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


találtam egyet!

2010. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezt a progit használom: [link] Nagyon jó! Már sok képet áttettem vele keresztszemesbe, a Keresztszemes Magazin évkönyvében is megejelent pár munkám. (Utána meg jöttek a levelek, hogy hogyan csináltam, és tudnék-e segíteni..) A demo változata is jó, de menteni és nyomtatni sajnos nem lehet vele.
2010. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Képzeld én kb két három hete kattantam rá. Le sem tudom tenni azóta :) Gyors munka látványos siker:):):)

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj bocs most olvastam el figyelmesebben, hogy nem mintákat keresel, hanem úgymond átkonvertálót. Bocsi.
2010. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

az xszemet próbáltam, de em csinálja meg a képet, pedig jónak tűnik :(

Nem tudok angolul, ezért ha nem nagy kérés lenne,leírnád részletesen, hogyan kell, és mire kattintani, ngyon szeretnék fotóból csinálni keresztszemest. előre is köszönöm

2010. máj. 18. 09:41
 7/10 A kérdező kommentje:
találtam egy program demót stitchcraft 2006 azzal sikerült, már elkezdtem varrni!!:)
2010. máj. 20. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdező nem tudom jársz e még erre, én is letöltöttem ezt a programot, de mikor ki kéne választani a képet, behozza a kockás lapot, de nem nem nyitja meg a képet. Mit csinálok rosszul szerinted?
2010. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én csak letöltöttem, nem is tudom, hogy sikerült:)

Férjem a zseni, én kiválasztottam a képet, ő pedig megcsinálta.

Azt tudom, hogy a demóból nem lehet elmenteni, kinyomtatni, így képlopó programmal tudta kinyomtatni.

Ha hazajön megkérem mutassa meg hogy kell, aztán leírom.

2010. jún. 4. 09:44
 10/10 A kérdező kommentje:
home edition/photo/next/kép kiválasztás előtte lejjebb kell venni a kép méretét, felbontását/megnyitás egyből bejött 3xnext majd ahol medium van ott választhatsz, hogy hány öltés legyen, próbálgasd melyik képpel lesz jobb next next kiválasztod hány színnel készüljön next és már meg is csinálta
2010. jún. 4. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!