Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell, mint márka?

Einhell, mint márka?

Figyelt kérdés

Szalagcsiszológépet szeretnék venni ha lehetséges akkor 50k alatt. Eddig ezt az egyet találtam.

Nektek milyen véleményetek van az Einhell márkáról, megéri megvenni?


[link]



2019. ápr. 27. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg 375W. Harmatgyenge.

Akkor már inkább (mivel szalagcsiszoló kell) megvenném ezt (vagy valami hasonlót) árban ugyan ott van. Van rajta rögzítési pont, simán le tudod fogatni csak egy egyszerű állvány/asztal kell hozzá.

[link]

2019. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a márkát kérdezed, akkor jó.

Nekünk mobilklímánk van ilyen és tökéletes.

A csiszolókra nincs rálátásom, így azt mondom, hogy az 1-es véleményét vedd figyelembe!

2019. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
Hegesztőm van ilyen az jó.
2019. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni is szeretnél vele,akkor ezzel nemigen lehet,mert csak érintővel csiszolhatsz vele bármit is.Ha véletlen megbillen a kezed,akkor már belefullad az anyagba.Ez arra jó csak,hogy van és fogja a port a műhelyben.1 500W teljesítmény alatt nem is érdemes foglalkozni vele.Na így keress rá ár-érték arányába,hogy mi az ami neked megfelel.
2019. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha barkácsolásra kell, ahhoz hogy hetente egyszer elindítod és valami kisebb darabot megcsinálsz vele arra szerintem jó.

Nekem egy Einhell szalagcsiszoló köszörűkő kombi gépem van. Nem erős de a ház körüli apróbb munkákhoz nekem megfelel amikor nem kell fél órát reszelgetni és a gép mégsem került százezrekbe.

Flexet és fúrógépet makitát, skilt, bosch-t veszek de az ilyen kiegészítő szerszámokból nekem megfelel az Einhell. El még egyik sem romlott.

2019. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fantom83 ***** válasza:

Szalagcsiszolót építs magadnak,olyat ami szimpatikus,kezedre áll,és a legközelebbi barkácsboltban találsz rá olyan szalagcsiszoló papírt ami ár/érték arányban neked a legmegfelelőbb.

Rengeteg Jutyubés videó van,nézz ki egyet,és építsd meg.

2019. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Vedd meg az Einhell-t, hogy a kézzel készített szalagcsiszoló alkatrészeit le tudd csiszolni :)

Olyan ez mint amikor veszel egy ollót, ami csak ollóval kibontható lopásbiztos csomagolásban van.


Viccet félre téve én inkább egy ilyet vennék, nem túl erős, de mégiscsak ipari

[link]

2019. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áhhh... Felejtős.
2019. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!