Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyukák ti mennyit takarítotok...

Anyukák ti mennyit takarítotok, csak én Gyűlölőm ennyire?

Figyelt kérdés
Sziasztok 24 éves anya vagyok 4 éves a lányom..... egyszerűen gyűlölök takarítani, párom nem segít szerinte nehogy már még munka mellet takaritson is.... sokszor nem erdekel a fel mosás, porszívózás, söprés..... egyszerűen csak halogatom ráadásul tudom azt hogy ha mindent csillogóra sikalok lefekvésre ugyan olyan lesz minden.... a drága párom mindent szét hagy kupit csinálni a konyhában.... egyszerűen bele fáradtam hogy egész nap otthon gürizik hogy aztán ő 10 perc alatt újra felfordulást csináljon.... volt valaki így??? Mit csinált?

2019. okt. 5. 05:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Menj dolgozni, onnantól pedig felesben megy a takarítás. Máskülönben ez is lehet az ára annak, ha kitartott vagy.
2019. okt. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amikor dolgoztam is ugyan ezt mondta!!!!!
2019. okt. 5. 06:11
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Akkor költözz el a p.csába.

Tudod mikor lennék egy olyan emberrel, aki ennyire "becsüli meg" a munkámat.

2019. okt. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gondolom nincs gyereked....
2019. okt. 5. 06:24
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

"nehogy már még munka mellet takaritson is."

??? Nála magától csinálódtak meg ezek a dolgok, mielőtt összeköltöztetek?

2019. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Nincs gyerekem, de jobban is érzem magam, hogy nem szültem 20 évesen egy olyan helyzetbe, ahonnan menekülni sem tudok.

Bár ez rajtad nem segít.

A helyedben akkor azon lennék, hogy találjak egy olyan melót, ami fizet annyit, hogy teljen egy külön albira, és lelépnék.

2019. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
A férjed otthon nem csinál semmit? Nem szedi össze a leveleket? Nem nyírja a füvet? Nem vágja a tüzifát?
2019. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Társasház!!!!
2019. okt. 5. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én páromat úgy nevelte az édesanyja, hogy minden a nő dolga.

Amikor összeköltöztünk, akkor szépen elmondtam neki, hogy egyenlő felek vagyunk, közösen fogjuk vinni a háztartást. Az elején nem tetszett neki, de tudta, hogy igazam van és csinálta ő is. Illetve becsüli a rendet, nem teszi tönkre, hiszen tudja mennyi munka van mögötte.

Egyszerűen beszélned kéne vele, hogy egyrészt segítsen be, másrészt vigyázzon rá, tiszteljen meg ennyivel.

Amíg otthon vagy a gyerekkel, érthető, ha te végzed a házimunkát amúgy. De onnantól kezdve, hogy visszamesz dolgozni 50-50% a fair. Én nem engednék belőle. Ott hibáznak a nők, hogy elfogadják a lusta párjukat és mindent megcsinálnak helyettük.

Ismerek olyan pasit, aki az első felesége mellett folyamatosan főzött, takarított szó nélkül. Most az új párja mindenben kiszolgája. Lehet az elején nem gond, de évek után szerintem nincs olyan nő, aki ne unna bele, hogy van még egy felnőtt gyereke.

2019. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Régen ő is be állt volt hogy a kezem alól vette ki a dolgokat hogy pihenjek de mióta Pestre költöztünk sz@rik bele.... és egyébként gyerek mellet itthonról dolgozom mint ügyintéző havonta csak 2x megyek be az irodába...
2019. okt. 5. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!