Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyukák ti mennyit takarítotok...

Anyukák ti mennyit takarítotok, csak én Gyűlölőm ennyire?

Figyelt kérdés
Sziasztok 24 éves anya vagyok 4 éves a lányom..... egyszerűen gyűlölök takarítani, párom nem segít szerinte nehogy már még munka mellet takaritson is.... sokszor nem erdekel a fel mosás, porszívózás, söprés..... egyszerűen csak halogatom ráadásul tudom azt hogy ha mindent csillogóra sikalok lefekvésre ugyan olyan lesz minden.... a drága párom mindent szét hagy kupit csinálni a konyhában.... egyszerűen bele fáradtam hogy egész nap otthon gürizik hogy aztán ő 10 perc alatt újra felfordulást csináljon.... volt valaki így??? Mit csinált?

2019. okt. 5. 05:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Társasház!!!!"

"egyszerűen bele fáradtam hogy egész nap otthon gürizik"


Ne röhögtessél kérlek, hogy egész álló nap kell takarítanod egy 40-50 m2-es lyukat?!

2019. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mikor egy nap 6x söpörsz mosol fel a gyerek miatt hidd el el lehet vele egész nap szöszölni
2019. okt. 5. 19:53
 13/17 anonim ***** válasza:

De mégis mit csinál a gyerek?

8-10 órát oviban van. Hazajön 6-ra, fél 9-kor alszik.

Mit csinál 2,5 órán át, ami miatt hatszor kell felmosni?

És ha így van, nem az a megoldás, hogy megtanítod neki, mit ne csináljon?

2019. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kezdjük azzal hogy 8-12-ig van..... és folytassuk azzal hogy mem csinálok porcelan babát aki csak van magának azért gyerek hogy össze kenje magát
2019. okt. 5. 22:11
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt rendszerezni kellene nálad, megállapodni pároddal is és kialakítani a rendet, amit aztán ha rutint alakítasz ki rá, könnyen fent tudod tartani és menni is fog.

Én 2 szintes családi házat tartok rendben, pici adminisztrációs munkával, 2 gyerekkel, fafűtéses házban.

Ezért tapasztalatból mondom, hogy bele lehet jönni:-)

Otthonrendszerezés/házimunkaszervezésben tudok neked segítséget adni, ha gondolod. Írj rám.

2019. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Irkalhatsz ide meg veszekedhetsz velünk, de több értelme lenne ha a pároddal ülnél le és beszélnél erről.

A másik meg, hogy minek egy nap 6x felmosni meg seperni? Ez már kényszeres dolog lehet.

2019. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem a pároddal kellene a kényszerességedről beszélned,

hanem egy orvossal.

2019. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!