Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tudnátok javasolni egy...

Mit tudnátok javasolni egy fiatalnak ebben a lakhatási válsággal küzdő országban azzal kapcsolatban, hogy hogyan csinálja a dolgokat, hogy ha saját lakáshoz, házhoz szeretne jutni?

Figyelt kérdés
átlag fiatalnak mit javasoljon mit csináljon,hogy tudjon venni saját ingatlant ? Átlag dolgozó fiatalra gondolok aki árufeltöltő,ápoló,szakács,rendőr,mentős,kereskedő stb... és a többi átlag szakmában dolgozik .
2019. dec. 10. 13:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért most sem könnyebb lakáshoz jutni édes mind 1 melyik párt kormányoz .21 századi élhetetlen Magyarországos szövegedet meg nem tudom hová tenni igazából . Én megértem,hogy te ebben nőttél fel megértem a helyzetet . Nekem mondjuk a 90-as években a szüleim felhúztak 1 kockaházat vidéken. Nekem könnyebb volt mert felépítették nekem. Nem fizettem érte ,de akkoriban más volt a helyzet. Könnyebb picivel. Ők nem elit valakik voltak. Nos a lényeg amit akartam,hogy mind 1 melyik párt van hatalmon. A saját embereiket emelik ki Orbán is ezt csinálja jelenleg 2010 óta. Attól még,hogy a 21.században vagyunk nem sokkal jobb Orbán világában élni.
2019. dec. 10. 20:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Az emberek nem azért laknak másokkal, mert az vonzó, hanem mert sokkal olcsóbb. Én 27, a párom 32 éves koráig élt másokkal egyetemi kollégiumban, majd albérletben. Őszintén? Szerintem megérte, hiszen ennek köszönhető, hogy összegyűlt egy önerőnyi pénzünk és ma már a saját lakásunkba jöhetünk haza. Kényelmetlen volt és utáltam-e? Sokszor nagyon, míg máskor előnyös volt, hogy nem vagyok egyedül (ismerőssel laktam mindig, sosem idegennel).

Lehet azt mondani, hogy ez nem vonzó, nem csinálja az ember, de akkor tudomásul kell venni, hogy ennek ára van. Jelen esetben szó szerint. :) Az nem túl sokaknak adatik meg, hogy feltett lábakkal várják a sült galambot és az ölükbr potyog minden nulla energia befektetéssel és/vagy kellemetlenséggel.

2019. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!