Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki hány évesen tudott elköltöz...

Ki hány évesen tudott elköltözni a szüleitől egy saját (nem albérlet) lakásba?

Figyelt kérdés

Tehát nem baráthoz/barátnőhöz, haverhoz, nagyszülőhöz, Télapóhoz, istentudja kihez, hanem egy saját lakásba, amit hitelből vagy anélkül a saját fizetéséből, esetleg szülői segítséggel vett.


Írjatok végzettséget, fizetést és várost is légyszi!



2019. dec. 22. 17:38
1 2
 11/17 anonim válasza:
21 évesen, vállalkozóként, Budapest. Jókor voltam jó helyen, ha már születéskor nem sikerült gazdag, fővárosi családba kerülnöm. Mondjuk, így mindig nagyobb büszkeség.
2019. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
32, főiskolai végzettség, de a Szerencsen mult es Anyukamon. Mamam sok ev utan eladta a hazat. Amiből en is kaptam ugy, hogy Anya nekem adta a reszet. Az lett az onero.Gyongyos
2020. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Mindenki szerintem albival kezdi.

Én 19 évesen költöztem Pestere nulla anyagi támogatással.

Szépen fokozatosan építettem magam. Mindig kerestem a jobban fizető melót. Aztán most 26 évesen igaz hitelből,de vettem saját kertes házat, bejárós vagyok Pestre szóval a fizum az pesti. Én csak kb értéket írnék ( bocsi de pontos fizut hadd ne írjak) nekem nettó 320 ezer körül van a fizum. Semmi extra mérnők meg vezető nem vagyok csak fejlesztettem magam és ingatlanokkal fogalkozom nem vállalkozásban.

2020. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29évesen. 41 voltam amikor végtörlesztettünk.
2020. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jaaa:)

8.7milla volt egy 1+2félszobás panel Csepelen. 5.5milla volt a hitel, 13at fizettünk vissza...hitelfelvétel előtt ebéd házhozszállító (Gastroyal) voltam, hitelfelvételkor egy ablakgyárban gépkezelő, aztán megint Gastroyal, aztán egy másik cég , még aztán egy 3.cég, mindeközben 6évig minden vasárnap piacoztam, hétköznap ebédhordás után még pizzát is hordtam, most meg egy szolgáltatónál dolgozom.

2020. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30 évesen, asztalos, Balatonfüred.
2020. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Asztalosként nincs fizetésem, egy másik asztalosnak bedolgozom, az hozza a biztos jövedelmet, éves szinten 7-8milliót, + vannak saját projektjeim, lehetőleg csak fával vállalok melót, intarziákkal, egyéb berakásokkal, illetve csinálok ihletből is kisebb bútorokat, ezeket kapcsolatom angliában, monacoban, usa, dubaiban érzékesíti innen 4-5millió evente.
2020. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!