Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nektek is kilátástalan?

Nektek is kilátástalan?

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kérni. Albérletben lakunk, és szeretnénk saját otthont. De a Balatonparton olyan 10-15 millió egy lepukkant istálló, és ez nem túlzás. Képtelenség még ennyit is összeszedni 20 millió hitelt nem is adnak, meg azt visszafizetni... Nem akarok 10 évig albérletben lenni, el vagyo keseredve. Ne támadjatok kérlek, adjatok valami tanácsot. Köszönöm.

2018. szept. 7. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy rossz tipp, de talán nem a Balaton partján kéne nézelődni.
2018. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha tudsz nyelveket keress kint melót vagy itt kezdjetek önállósodni vállalkozni, hitelt semmire ne vegyetek fel max támogatást .Saját ház építése vagy használt kégli plusz átalakítás felújítás is vagyon bárhol . Békésben Szolnokon felépül 15-18 milkáért és 12 ért se kell senkinek ha lépnétek .
2018. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Balatonparthoz köt a család, munka, barátok az egész eddigi életem. Belebetegednék, ha máshol kéne élnem. :( Úgylátszik bele kell törődnöm.
2018. szept. 7. 20:22
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát elsőnek lehet, hogy kisebb házba menjetek, és akkor később eladhatjátok még gyűjtötök mellé, és hátha vehettek később egy nagyobbat, amiben kényelmesebben elférni, meg pl a gyerekeknek is jut hely esetleg.
2018. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*ha akartok
2018. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem rossz ötlet.
2018. szept. 7. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy lakható présházat szőlővel, 2-3 millaert már van a Balatonnál is.
2018. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha nem konkrétan a Balaton partján keresel kacsalábonforgó palotát, simán lehet vásárolni a Balaton 15 km-es sugarú körében 10millió alatt egész jó házakat.

Én konkrétan a déli partra kerestem rá, "csak" 620 db van.

[link]

Némi lakástakarék az önrészre és máris megoldva a probléma!

2018. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én hiába akarok a Rózsadombon lakni, ha nincs rá keretem, még ha az összes rokonom ott is lakik.

Tessék szépen az igényeket a lehetőségekhez igazítani és akkor nem lesz kilátástalan a helyzet! Az előző által küldött linkeken nagyon jó és megfizethető házak vannak, 20 perces autóútra a Balatontól. Először lehet ilyet vásárolni, majd később, ha már futja rá és nem az albérletbe pumpáljátok a pénzt, lehet közelebb araszolni a célhoz.

2018. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, csak egy pusztulatban sem szeretnék élni. Milliókat kidobni egy putriért...

2018. szept. 8. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!