Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nézik le a panelházban...

Miért nézik le a panelházban lakókat?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin több kérdést vagy választ látok, ahol teljesen lesajnáló hangnemben beszélnek a panelokról és azok lakóiról. Én egyszerűen nem értem, mi ennek az oka. Én családiból költöztem fel Budapestre, és ilyen ingatlanárak mellett panelt tudtam venni. De ezt nem úgy éltem meg mint valami tragédiát. Szerintem több pozitívuma is van a lakótelepi életnek, pl. szupermarketek 2 percre vannak, buszmegállók, is pár percre stb. Sok park van, sportolási lehetőségek, egyszóval élhető környezet.

Én őszintén nem értem, miért olyan nagy "büszkeség" az ha valaki családiban lakik, főleg mondjuk ha nem is olyan jó állapotú. Vagy itt mindeki olyan gazdag, hogy szuper házakra meg téglalakásokra telik?:D

Meg többször láttam olyan válaszokat, hogy "hát nekem ingyen se kéne panel" amit gondolom ők sem gondolnak azért komolyan...



2021. ápr. 24. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még senkivel nem találkoztam, aki lenézi a panellakókat. Az tény, hogy sokan elmondják a panel LAKÁSOKRÓL a negatív véleményüket és hogy ők miért ragaszkodnak a családi házhoz. De attól, hogy én elmondom, hogy nem szeretem a tökfőzeléket, és az életben nem enném meg mert útálom, attól még nem nézem le azt aki megeszi. Én pont azt tapasztalom, hogy a panellakók nézik le sokan a vidéki családi házban élőket. Eladják az örökölt sokszobás kertesházat, vesznek belőle pesten egy kétszobás panelt. Ezzel nincs is baj, ő dolguk, csak után különbnek érzik magukat mert ők a csodálatos fővárosunkban laknak, nem a vidéknek nevezett porfészekben. Szóval ezért lehet róluk rossz vélemény, sé még sok hasonló megnyilvánulás. Jellemzően panellakók azok, akik azt gondolják, hogy vidéken mindenki tanyán él, a csirkemell meg a húspultban terem.
2021. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!