Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerinted mikorra lesz saját...

Szerinted mikorra lesz saját lakásod?

Figyelt kérdés
Ha már van akkor hány éves korodra lett?
2021. aug. 6. 21:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
28 éves koromban lett. Addig éjjel nappal dolgoztam
2021. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Még vagy 50 év múlva (sem).
2021. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
70%

Ha a kertszomszédunk meghal akkor az ő lakása majd fel lesz vásárolva és oda lehetne majd menni lakni (amit nem nagyon akarok mert nem vagyok híve a több generációs családoknak) vagy ha a mamám hal meg akkor akkor a keresztanyám ház részét megpróbálom majd megvásárolni (8-10 millió forint) és a másik tulajdonos meg az anyám lenne mert a másik részét ő örökölné. Ezek nem mostanában lesznek, de jelenleg még tanulok így egy ideig nem is lesz pénzem hogy lakást vegyek..22 éves vagyok.

Ha tippelnem kéne, talán 27 évesen tudnék venni valamilyen kis lyukat..

2021. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%

Akármelyik pillanatban kiderülhet hogy egy gazdag, távoli rokonom (akiről nem is tudok) rámhagyta minden vagyonát, és ingatlanjait szóval nem tudok pontos időpontot mondani, de rögtön szólok, ha megtörtént.


Ha önerőről beszélünk, akkor... jó kérdés.

Nem akarok olyan házba fektetni, ami nem teljesen felel meg az igényeimnek, márpedig manapság az olyan házakért alaposan perkálni kell.

2021. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Lazy Lover válasza:
83%
Sajnos soha ha csak nem nyerek a lottón
2021. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
71%
25 éves koromra lett, egy bivalybasznádi falu külterületi részén. 2m volt
2021. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
28 évesen lett, de csak mert apukám örökölt egy fél házat a gyermektelen nagynénje után és adott nekem abból a pénzből. Nekem is volt félretéve már, de tuti lett volna még vagy 5 év, mire összejön segítség nélkül egy lakásra való.
2021. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
73%
Soha napján kiskedden.
2021. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
76%

van

29

2021. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%
28 éves koromra. Férjemmel közösen vettük, de anyós segítsége nélkül nem tudtuk volna megvenni. Ja és nem, anyós nem szól bele semmibe, nem jár a nyakunkra és kulcsa is csak azért van, hogy nyaralás idején legyen aki locsolja a virágokat. Szóval nem formál jogot a házra, attól függetlenül hogy segített megvenni.
2021. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!