Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerinted mikorra lesz saját...

Szerinted mikorra lesz saját lakásod?

Figyelt kérdés
Ha már van akkor hány éves korodra lett?
2021. aug. 6. 21:34
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
74%
33 évesen lett saját lakásom.
2021. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
86%
Kezdetként a párommal hitelt vettünk fel, és a szüleim házán megcsináltuk a tetőteret külön bejárattal. Én 23 vagyok, a párom 28, minden berendezéssel együtt 3,5 millióból csináltuk, mert nem hívtunk szakembert. 70 m2.
2021. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
56%
33 évesen tolták a szüleim a fenekem alá. Mármint én voltam 33.
2021. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
69%
Van, 24 voltam amikor vettük a férjemmel közösen Budapesten. Ha egyedül kellett volna vennem, szerintem még most se lenne, vagy max egy kis luk a külváros szélén. Ez is egy kis luk, de legalább a belvárosban van, és azóta a dupláját éri, mint amennyiért megvettük, pedig 3 éve is arcpirító összegért vettük meg. Most keresünk egy nem kis lukat valahol Budapesten, ahol a gyerekek is elférnek (most 40nm-en egy gyerekkel még elvagyunk, de többet szeretnénk), és hát nem az igazi, azt kell mondanom. Főleg úgy, hogy ezt nem szeretnénk eladni, mert ha mindegyik gyerek nem is kap lakást, ha időszerű lesz nekik, ezt majd el lehet adni és eloszthatják egymás között az akkori árát, életkezdésnek, egyébként most 50 év hitelre havi 300-as törlesztővel vett ingatlan mellett biztos, hogy más módon nem fogunk tudni segíteni nekik. Márpedig nekünk hatalmas segítség lett volna egy hasonló akció, szóval mindenképp szeretnénk valamit tenni a saját gyerekink érdekében.
2021. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
71%
Soha nem lesz saját lakásom, mivel albérlet mellett lehetetlen félretennem önerőre. Maximum a jövendőbeli párommal ketten, ha lesz.
2021. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
27%
13. Köszönjük, hogy így fogalmaztad meg, különben még a végén itt kellett volna kijavítson valaki :D
2021. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
71%
25 évesen lett saját házam. 35/N
2021. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%
13-16. Itt irigyen gyűlölni kell mindenkit, akit szülei tudtak segíteni az életkezdésben és kevesebbet kellett szopnia másoknál 😂
2021. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
42%
26 voltam, amikor megvettük a házunkat.
2021. aug. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
48%
„Hivatalosan” 12 éves korom óta van egy panellakásom, de egyszer voltam benne életemben, és nem is akarok menni többet. Egy albérlő lakja, rendesen fizet. Szóval ez jól van így. Mondjuk azt a pénzt nem adják nekem szüleim, szóval így kicsit hülyén jön ki, hogy azt nekem vették... 🤣 de más forrásból támogatnak, ami kompenzálja ezt, tehát végeredményül ők állják a lakhatásomat továbbra is, ami sokat segít a boldoguláshoz.
2021. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!