Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerinted mikorra lesz saját...

Szerinted mikorra lesz saját lakásod?

Figyelt kérdés
Ha már van akkor hány éves korodra lett?
2021. aug. 6. 21:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
65%
28 évesen tudtam venni hitelből egy garzont Budapesten. Ha így vesszük, akkor még nem teljesen az enyém, csak ha már végtörlesztek a bank felé.
2021. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
69%

20. Ha azt mondták volna nem neked vették, hanem maguknak befektetésnek, akkor kevésbé érdekelne, hogy nem kapsz belőle semmit?


Amúgy ha már felnőtt vagy és a tiéd "hivatalosan" (nem tudom itt mit jelentett nálad az idézőjel), akkor azt csinálsz vele, amit akarsz, nem?

2021. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
55%
34 vagyok, külföldön melózok. Ha szerencsém van, csak pár millió Ft hitelt kell felvennem és vehetek egy átlagos lakást úgy 2-3 év múlva, és végre hazamehetek innen. Imádkozunk a párommal hogy minden terv szerint menjen.
2021. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
89%
Látszik, hogy valakiknek nagyon fáj, ha az embert normális felelősségteljes szülők nevelték, nem hagyták a sorsára, el tudják indítani az életben, és nem kell hitelekbe verni magát egy otthonért, se idegenek zsebét nem kell tömni albérlet címszóval évekig. Remélem mind megsavanyodtok akik lepontoztak!
2021. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Bár én is le vagyok pontozva, amiért 26 éves koromra a férjemmel közösen, 8 év alatt összegyűjtöttük az önerőnket, de nem értek egyet veled, utolsó. Nem attól lesz normális, felelősségteljes egy szülő, ha mindent a gyerek segge alá tol. Én kifejezetten örülök, hogy mi ketten teremtettük meg az otthonunkat.
2021. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
86%
25. 20-60 millió forintos ingatlanok vannak zömmel. Jó, összegyűjtöttétek az önerőt, KETTEN, nem egyedül. De fizetheted vissza a hiteled, talán még a gyereked is megörökli az adósságodat. Igaza van a 24-esnek, a mai embereknek arra is gondolniuk kell mivel indítják útra a gyerekeiket az életben.
2021. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
77%

25. Látszik, hogy te is irigy vagy. Nem a seggem alá toltak mindent.

Életkezdéshez, hogy ne kelljen hitelbe vernem magam, és másnak se fizetni albérletet ami ablakon kidobott pénz, kaptam egy házat a szüleimtől, ahogy a tesóm is, de dolgozom, fenntartani nekem kell, pontosabban a férjemmel együtt tartjuk fenn, ( nászajándék volt), ha elromlik valami azt is nyilván mi fizetjük, felújítást ha kell szintén stb.

És igen, felelősségteljes ember nem csak megcsinál egy gyereket normál esetben, az a legkönnyebb. A jövőre is gondolni kell, hogy milyen élete, milyen életminősége lesz annak a gyereknek. Persze nem kötelező velem egyetérteni. De én úgy gondolom, hogy az a normális, ha valaki nem csak megcsinálja a gyereket, majd sorsára hagyja.

Egyébként, csak hogy tudd, nemrég kifizettük a szüleimnek a házat. Ehhez ragaszkodtam amikor megkaptam 10 évvel ezelőtt. Nem volt határidő, se semmi, de megtettük, mert így éreztük helyesnek. Mivel nem volt hitel, se albérlet, hossszú évekig megtakarítottunk erre a célra és összejött. Viszont nem volt nyomás sem, hogy ha valamiért nem tudunk fizetni, utcára kerülünk. Így nyugodtabbak voltunk végig.

Lehet lepontozni.

2021. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
22%
Minden bizonnyal soha. Pénzem nincs, gazdag amerikai nagybácsim szintén nincs, és szerencsém sincs, így lottóznom sem érdemes.
2021. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
33 voltam kb
2021. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

25 évesen vettem az első lakásom (pici garzon) Bp-en egy rokontól, kedvezményesen.

38 évesen építettem fel az első házam Ny-Mo-n. Most építem a másodikat az Alpokalján.


40F

2021. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!