Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kézzel gazolni hatalmas nagy...

Kézzel gazolni hatalmas nagy területet hogy?

Figyelt kérdés
Ha a cég nem biztosít semmilyen szerszámokat, fönök komolyan gondolja hogy kézzel gazoljak ki egy egész telepet.

2021. szept. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Permetezzed le gyomirtóval.


De lehet, hogy azért bízta rád a főnököd, mert olcsóbb vagy mint a gyomirtó?!

2021. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ez se megy!?
2021. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mondj fel. Mindenkinek jobb lesz. Úgyis ez a cél.
2021. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha a fonok azt mondta, akkor meg kell csinalni ... valoszinu nem kert lehetetlent ... es azt is valoszinusitem, hogy nem te vagy a fomernok a cegnel (neki nem ilyen feladatokat szokta adni) - szoval tedd amit tenned kell.
2021. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Rákérdezel hogy a cég nevére veszel egy olcsó benzines kaszát,kb 25eft és lekaszálod. Fizesse ki!!

A motoros kasza holnap is kelleni fog,hiszen gaz mindig lesz újra!!


Ha ezt nem akarja neked kifizetni ,akkor meg elküldöd a qrva anyjába és kilépsz,keress egy normális munkaadót.

2021. szept. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mekkora terület, mennyi idő alatt és milyen bérért? Ha nem kell beledögölni a munkába, akkor elsősorban az ő baja, hogy rohadt hatékonytalan megoldást választott és pazarolja a munkaerőt.

Ha pedig gyorsan akarná, akkor meg kell mondani, hogy nem biztosított megfelelő felszerelést, így csak lassan megy.

2021. szept. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkáskesztyű, védőruházat... Én is dolgoztam kertészetben és nem egyszer kellett lehetetlent teljesíteni (nőként). Ha nem tetszik, akkor beszéld meg a főnökkel hátha van más lehetőség.
2021. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!