Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan költözzem össze a...

Hogyan költözzem össze a barátommal? Ötlet kellene! Nem egyszerű!

Figyelt kérdés

helyzet:

1. van egy önkormányzati lakásom, ami nagyon pici 28m2, ide nem akar a párom költözni és én sem vállalnám ezt be, mert nem lenne egyikünknek sem meg a magánszférája, pláne, ha még gyereket is vállalok

2. ő saját ingatlannal rendelkezik, de akarunk egy közöset venni arra gyűjtünk, hogy ne érezzem magam kiszolgáltatottnak, ezért meg én nem akarok őhozzá költözni, amíg ez nincs meg

3.a terv az volt, hogy igényeljek egy nagyobb lakást az ÖK-tól, és abba beköltözünk, az övét kiadjuk

4. csakhogy én kötelezve vagyok szerződéssel, hogy min. 3 évig nem igényelhetek másikat

de 3 év múlva én 34 éves leszek, a gyerekvállalással nem akarok addig várni.

kérlek ne jöjjetek olyanokkal, hogy vegyünk ki albérletet,az övét meg kiadjuk mert ebbe a párom nem fog bele menni, én meg ha szakítanánk nem tudnám miből fizetni.

Ki tudja valaki sakkozni nekem, hogy lehetne megoldani, hogy együtt éljünk?


2010. okt. 11. 16:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ötlet lezárni a témát és a kapcsolatot is. Egyikőtök sem hajlandó kompromisszumra, számomra már az is kétséges, hogy szeretitek-e egymást.
2010. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"az még az érdekes, hogy ezzel ő le is zárta a témát"


Hát mert ennyire érdekli. A gyerek téma is ennyire érdekli. Felőle jöhet. Ezzel le is zárta a témát.

2010. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

maradok a babérjaimon, majd lesz ebből valami

2010. okt. 12. 15:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!