Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tűzhelyről lemaródott az...

A tűzhelyről lemaródott az inox,ki lehet javítani?

Figyelt kérdés
Drága anyósom nem inoxhoz való vegyszerrel esett neki a sütő takaritasanak (amire a kutya se kérte de ugye nálunk mindig retek van...) lemaródott több helyen,ráadásul a vegyszer le végig is folyt,így két helyen is hosszú fekete csík van,több helyen meg kisebb nagyobb részben hiányos az inox. Nézegettem sprayt meg ezt azt,de nem tudom,mi lehet hatásos? Nem akarok feleslegesen pénzt kidobni. Új sütő nem opció (új volt így is,alig két éves), az emberölést törvény tiltja,új anyós pedig nem lesz,mert szeretem a férjem...valaki nyugtassob meg,hogy nagyjából nézhetőre még ki lehet ezt valamivel javítani. A kérdésem: mi az a valami?

2023. okt. 22. 00:40
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

10

Én direkt a gondolatolvasást gyakorolni járok ide.

2023. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Az inox az nem festék hanem maga az anyag.

A rozsdamentes acélt festeni nem annyira egyszerű. Ha csak úgy lefújkálod egy olcsó sprével, hamar le fogja dobni.

2023. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

#8 Ennyire bonyorult azt megérteni, hogy az natúr m csiszolt fémlemez, ahogy az 1-es is írta, hiába is fújkálnád bármivel is. Legjobb amit tehetsz, hogy fogod a mosogatószivacsod dörzsis felét, és szálirányban nekiállsz felcsiszolni. De csak egyenesen, nehogy közözz vele.

Mégjobb ha ilyened van

[link]

2023. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Akkor elengedem ezt,majd a kislányom legalább ragadztgathat rá matricát. Nem ert M egyébként mi ez a rosszindulat. Nem is tetelezitek fel,hogy nem értek hozzá és azért kérdem? Pénzügyi vezető vagyok,de ehhez annyira érték,mint tyúk az abecehez. Azért kérdeztem. Plusz fogalmam sem volt,hogy lehet ide képet feltölteni(most se jöttem rá,hogyan kell). Mindegy is. Ezért az egy kérdésért regisztráltam,nem vagyok nagy felhasználó . De azt hiszem nem fogok gyakran kiírni kérdést. A normális válaszokat köszönöm.
2023. okt. 22. 12:21
 15/46 A kérdező kommentje:

[link]


Még ilyenre is gondoltam. Főleg a sütő alatti részen,ahol két csikban, ahol végig folyt a vegyszer,teljesen lemaródott az inox szín a tűzhelyről (valszeg nem fogalmaztam meg pontosan,de remélem érthető)

Ha valaki meg tudja mondani hogyan tudok ide képet feltölteni,akkor csinálok.

2023. okt. 22. 12:31
 16/46 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te érted amit leírtunk?


Inox szín?

Tegyél már fel egy nyamvadt képet róla!

2023. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Használd a kép csatolásahoz az imgur.com vagy valamelyik képmegosztót.
2023. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
2023. okt. 22. 14:18
 19/46 A kérdező kommentje:
Az utolsó képen lévő zavar a legjobban.
2023. okt. 22. 14:19
 20/46 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem inox, hanem szürke zománc, anyósod meg félmunkát végzett, mert az utolsó képen egyértelműen csak lefoly, rászáradt koszos lé van.
2023. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!