Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tűzhelyről lemaródott az...

A tűzhelyről lemaródott az inox,ki lehet javítani?

Figyelt kérdés
Drága anyósom nem inoxhoz való vegyszerrel esett neki a sütő takaritasanak (amire a kutya se kérte de ugye nálunk mindig retek van...) lemaródott több helyen,ráadásul a vegyszer le végig is folyt,így két helyen is hosszú fekete csík van,több helyen meg kisebb nagyobb részben hiányos az inox. Nézegettem sprayt meg ezt azt,de nem tudom,mi lehet hatásos? Nem akarok feleslegesen pénzt kidobni. Új sütő nem opció (új volt így is,alig két éves), az emberölést törvény tiltja,új anyós pedig nem lesz,mert szeretem a férjem...valaki nyugtassob meg,hogy nagyjából nézhetőre még ki lehet ezt valamivel javítani. A kérdésem: mi az a valami?

2023. okt. 22. 00:40
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
63%
Biztos, hogy nem zománc van rajta, mert az nem marja meg semmiféle vegyszer, hanem valamivel lefestették, adatlapja szerint szürke lakkozott. . Ezt nemtudod mivel javítani, max ha valami hasonló színű zománfestéket teszel rá. Erre olyan opció lehetne, hogy leveszed az alsó elemet, és elviszed egy autólakkokat forgalmazó boltba, ahol neked pont ilyen kikevernek és sprés flakonba betöltik.
2023. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
53%
…és de: tényleg gusztustalan kosz van még így az állítólagos takarítás után is… ezt az igényszintet… fúúú :(
2023. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

31. Köszönöm szépen a választ:)


32. Ok,ha te mondod,akkor biztos úgy is van! Vasárnapi ebédfőzés után milyen legyen,fényesre nyalva? Mondok én valamit,mi legyen fényesre nyalva mi által,de kitiltanak innen 😂 💩életed lehet az állandó kötekedéssel,de felőlem,ennyi öröm neked is jár.

2023. okt. 23. 11:05
 34/46 anonim ***** válasza:
76%

"Pénzügyi vezetőként" különösen klassz ez a stílus 🙂 drága kérdező.


A megoldás kb ugyan az lesz példának okáért mintha egy lekromofágozott gépkocsi motorháztetőt kellene megcsinálni.

2023. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Ok👍🏻 ez csak a gyakori stilusom. Amilyen az adjon isten,ugyebár.
2023. okt. 23. 13:03
 36/46 A kérdező kommentje:

Anyway,a kérdésre választ kaptam,bász.

Továbbiakban csak szurka piszka kioktatás jönne,mi illik,mi nem egy pénzügyi vezetőnek,plusz retek van mindenütt is,fúj kommentek random unatkozó idegenektől,amire nem vagykk hajlandó időt bojszintani. Pacipuszi.

2023. okt. 23. 13:05
 37/46 A kérdező kommentje:

Bász=köszönöm,a kérdésre választ kaptam,nem kell több. Meg nem mondom melyik nép nyelvében van ez a szó,de létezik ilyen. Csak hogy nehogy azt higgye valaki basz akart lenni..


A kérdést kikövetem,mert tökéletesen választ kaptam rá,amit még egyszer köszönök azoknak,akik minden rosszindulat belül képesek voltak tárgyilagosan válaszolni,ahogy kellene. Szép az idő,megyünk kicsit kriandulni.

A tegnapi ebéd zsirja meg majd pár nap múlva lesz letorolve a sutorol. Mert én ilyen kis igénytelen vagyok,hogy a lakás értem van,nem fordítva,ergo előbb a családi élet,és majd a lakás takaritas is sorra kerül. Anya ragyogjon,ne a ház. Csak sok ember azt hiszi ha nincs egy darab porcica sem,csillog villog minden,rendet rak,akkor a fejében is rend lesz. Pedig aztán..na mindegy,ez már pszichológia. Jó amúgy ez a gyakori. :D jó pár kérdést elolvastam,és a válaszok zöme soha nincs szinkronban a kérdésekkel ..én mit vártam,nem is értem.

2023. okt. 23. 13:19
 38/46 anonim ***** válasza:
Karen
2023. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Terry.
2023. okt. 23. 13:45
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Dik mán more 🤷

"A tűzhelyről lemaródott az inox,ki lehet javítani?"

A tüzhelyet még igen, mást itt már nem 🤣

2023. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!