Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tűzhelyről lemaródott az...

A tűzhelyről lemaródott az inox,ki lehet javítani?

Figyelt kérdés
Drága anyósom nem inoxhoz való vegyszerrel esett neki a sütő takaritasanak (amire a kutya se kérte de ugye nálunk mindig retek van...) lemaródott több helyen,ráadásul a vegyszer le végig is folyt,így két helyen is hosszú fekete csík van,több helyen meg kisebb nagyobb részben hiányos az inox. Nézegettem sprayt meg ezt azt,de nem tudom,mi lehet hatásos? Nem akarok feleslegesen pénzt kidobni. Új sütő nem opció (új volt így is,alig két éves), az emberölést törvény tiltja,új anyós pedig nem lesz,mert szeretem a férjem...valaki nyugtassob meg,hogy nagyjából nézhetőre még ki lehet ezt valamivel javítani. A kérdésem: mi az a valami?

2023. okt. 22. 00:40
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Nem rasuaradt kosz lé van ott. A zománc jött le. Mondom...
2023. okt. 22. 16:22
 22/46 A kérdező kommentje:
Pont ez zavar baszki,higy úgy néz ki "egyértelműen" mintha az lenne.
2023. okt. 22. 16:23
 23/46 A kérdező kommentje:
Na és akkor ezzel lehet e valamit kezdeni? Erre van valami festék,bizbaz,akármi? Jó lenne ha kulturáltan nézne ki megint,legalább a"rasuaradt lefolyt lé"helyen.
2023. okt. 22. 16:24
 24/46 A kérdező kommentje:
Valami megoldás? 🥺 nincs senkinek ötlete,mit lehetne tenni?
2023. okt. 22. 17:53
 25/46 anonim ***** válasza:
Ki kellene talalni már el, hogy most Inox vagy zománcozott, netán a kettő kombinációja dzsuvával fűszerezve.
2023. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

A harmadik képen a felső fekete boritáson látszik a zsíros trutymo.

Nem lehet, hogy anyós csak szétcsapta a koszt?

2023. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
De ha mondom hogy az nem lefolyt trutyi,hanem lejött a zománc vagy az inox vagy a mit tudom én mi szaknyelven. A színe,az anyag,a bevonat...hát,nem vagyok előrébb.
2023. okt. 22. 23:11
 28/46 A kérdező kommentje:

Az utolsó képen lévő NEM trutyi helyet hogy javitsam ki,arra mkndjon valaki valami okosat...a harmadik képen se trutyi van,hanem a cif plusz dörzsi eredménye.

Mindegy,ez így fárasztó. Választ nem kapok és még én magyarázzák,hogy az nem trutyi ...hát erre nincs kapacitásom két gyerek három háziállat és egy férj mellett.

2023. okt. 22. 23:13
 29/46 A kérdező kommentje:
A felső fekete boritason lehet látszik ez az..de baszki,nem az a kérdés...a zománc, a bevonat a fszom tudja mi,lejött...azt hogyan javitsam ki. Kapok választ a kérdésemre is,vagy a gyakori nem arra van?
2023. okt. 22. 23:15
 30/46 A kérdező kommentje:
Típus Gorenje GK5C41SJ Tűzhely..ennyit tudok még mondani.
2023. okt. 22. 23:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!