Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kint ragadtam külföldön. 10...

Kint ragadtam külföldön. 10 éve jöttem ki, de mára már minden egyes nap kínszenvedés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Depresszióba estem az elmúlt évben és nem látom a kiutat. Hazaköltözni nem tudok, mert nincs házam ahova mehetnék. Albérletet külföldről keresni nem nagyon tudok. Mi lenne szerintetek a legjobb megoldás, hogy ne kelljen sokáig bírnom még és végre otthon lehessek?

febr. 4. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En talaltam alberletet. Skypeon videohivasban megbeszeltuk hogy kivennem a lakast. Megmondtam nekik hogy hányadikán érkezem és találkoztunk.
febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten pedig simán lehet albérletet keresni.
febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Wim Hof módszert depresszió ellen:


[link]


Hideg vizes zuhany naponta 2-3 perc, a lényege, hogy a víz minél hidegebb legyen max 15 fok, de az ideális a 10 fok alatti.


Már az első alkalom után is jobban fogod magad érezni! 2 perc és ingyen van!

febr. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
83%
10 év alatt nem jött össze egy ház vagy lakás ára? Na akkor tök felesleges volt kimenni.
febr. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyfelől nagyon is lehet neten keresgélni albérletet. Másrészt külföldről hazajőve legyen már annyi zseton, hogy 1-2 hetet szükség esetén airbnb-n bérelt lakásban vagy más szálláshelyen töltsél el, míg nem találsz "végleges" albérletet.
febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el Ausztriába szezon munkázni adnak szállást is ingyenesen.
febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinézel albérleteket, felhívod őket, elmondod, hogy jövőhéten jössz haza, megnéznéd. Három napon belül megnézel 12-t, valamelyik csak tetszeni fog, közben meg bérelsz egy szobát valami filléres panzióban. Ez azért nem egy agyműtét.
febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, addig keressbarátoknál, rokonoknál szállást amíg találsz bérlakást. De vannak olcsóbb kiadó szobák, kollégiumi helyek is pár napra.

Előbb amúgy is munkát kellene találnod és utána lakást a közelben.

febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!