Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék bevásárolni anyukámn...

Szeretnék bevásárolni anyukámnak, ti miket vennétek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon alacsony fizetésből él, én édesapámmal élek. Nemrégiben megkaptam az első fizetésem és szeretném rá költeni. Ti miket vennétek egy háztartásba? Legfőbbképpen élelmiszerre gondolok. Sütéshez, főzéshez szükséges alapanyagokra. Nem vagyok jártas ezekben ezért kérdezem mi az ami a leginkább fogyó és egyben anyagias.

máj. 1. 04:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

7-es: sok esetben azért van pl az apánál a gyerek, mert iskolába onnan könnyebben tud járni, vagy ott van elég hely a lakásban, stb.


Ha a kérdezö támogatni szeretné az anyját, akkor jó viszonyban vannak, garantáltan nem bántalmazó vagy elhanyagoló szülö.

máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%

De az is benne van a pakliban hogy leakarja húzni az anyja. Nagyon sok ilyet láttam már.

Ha az anyjával élne és az apjának akarna bevásárolni akkor nem ezt mondanátok.

És a kérdező azt írta a fizetését rá akarja költeni.

Na ez a nem jó, miért kellene a fizetését rákölteni?

És egy normális anya soha nem mond le a gyerekéről.

máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
12, annyira fárasztó már ez az erőltetett trollkodásod minden egyes kérdésnél...
máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#12 "És egy normális anya soha nem mond le a gyerekéről."


Szóval ha válás után az egyik szülőhöz kerül a gyerek, akkor az nálad automatikusan azt jelenti, hogy a másik lemondott róla? Bezzeg "Ha az anyjával élne (...) akkor nem ezt mondanád", igaz? :D

máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

12-es, én pl normális nő vagyok, csak éppen a férjem 3x annyit keres, mint én, így ő simán eltartana két embert a fizetéséből.


Nekem ez nem menne, és a betegségem miatt nem vállalhatok több-más munkát. Örülök, hogy még tudok dolgozni.

Ha válnánk, akkor nála maradna a gyerek és nem azért, mert én nem szeretem, hanem mert ő sokkal többet keres, mint én, ergo jobb életszínvonalat biztosíthat neki.

máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

12, tehát ha a volt férjem Bp-n lakik, én Zalaegerszegen, akkor lemondtam a gyerekről, ha az egyetem miatt hozzá költözött, és ott vállalt később munkát?

Arról nem is beszélve, hogy nem az a normális és jó anya, aki mindenáron maga mellett ttartja, hanem az, aki képes lemondani is, ha tudja, hogy a gyereknek a másik fél többet tud nyújtani, bármilyen szempontból.

máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%
Ne haragudj, kérdező, de ha apád tart el, oda vásárolj már be első körben.
máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

12es, neked valami nagy gyerekkori traumád van hogy így gondolkodsz.


Nővéreméknél is az apánál maradt a gyerek, azon egyszerű oknál fogva, hogy az apáé volt a ház, amibe született, közel az iskolájához, a gyerek döntött így.

Ettől még minden hétvégén a nővéremnél volt, sőt sokszor hét közben is beugrott hozzá. Ettől még nővérem jó anya, aki részt vesz a gyereke életében, aki imádja őt. Ugyan annyira mint az apját.

máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
17, az anyukájának akar, békülj ki a gondolattal.
máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%

Ahogy már páran írták, tartós élelmiszert: száraztészta, rizs, liszt, cukor, olaj, esetleg néhány konzerv. Ha van mélyhűtő, akkor fagyasztott hús.

Takarítószerek is jól jönnek mindig: mosó- és mosogatószer, szivacs, felmosószer, esetleg csere felmosófej.

Emellett kis "extrát" is becsempészhetsz a csomagba, amire az ő helyzetében biztos nem költ: zöldség, gyümölcs, csoki, keksz.

Amúgy nagyon jófej vagy, a szüleid büszkék lehetnek rád!

máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!