Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék bevásárolni anyukámn...

Szeretnék bevásárolni anyukámnak, ti miket vennétek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon alacsony fizetésből él, én édesapámmal élek. Nemrégiben megkaptam az első fizetésem és szeretném rá költeni. Ti miket vennétek egy háztartásba? Legfőbbképpen élelmiszerre gondolok. Sütéshez, főzéshez szükséges alapanyagokra. Nem vagyok jártas ezekben ezért kérdezem mi az ami a leginkább fogyó és egyben anyagias.

máj. 1. 04:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

"És egy normális anya soha nem mond le a gyerekéről."


Javaslom a Biblia olvasását, amikor az igazi meg egy hamis anya veszett össze a gyereken, elöször mindkettö magának akarta, amikor Salamon király "igazságosan" el akarta osztani, mondván, vágják ketté a gyereket, akkor mindkettönek lesz, az IGAZI ANYA LEMONDOTT a gyerekröl, mondván, inkább legyen a másiknál, csak amradjon életben!

máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél neki ajándék kártyát drogériába vagy élelmiszer boltba szólót. Azt le tudja saját maga vásárolni. Olyan terméket vesz amit ismer és szeret.
máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 mobidick ***** válasza:
Sajnos (vagy nem?)Anyu 1938-ban született, tehát 86 éves jelenleg. Soha(!!!)nem tudtunk (a házasságom után sem!) nekik olyan ajándékot kitalálni, amire azt mondták "volna" köszönjük, nagyon jól jön. Egyedül egy filmfelvevő volt a sok-sok év alatt, aminek legalább a "mostoha apám" örült! Sőt az ALIGÁTOR fűrész volt a legnyerőbb, de nem anya részéről. Nagyon hasznos kis fűrész, sajnos, amikor végképp "kilehelte lelkét a PAPA kezében, soha többé nem tudtunk utánpótlást szerezni, mert NINCS! No, nem mi vagyunk a keblencek, mert még ennyire sem telik tőlünk?(!) Tiszteljük ŐKET! DE, hogy semminek nem tudnak úgy örülni, amilyen örömmel mi utána jártunk a beszerzésnek. (Megjegyzem, náluk két végén csattan az ostor; Anyu húsmentes koszton él, a férje pedig a "húst-hússal" kategória.
máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

12 vagyok

Semmilyen gyerekkori traumám nincs. Nagyon jó családom van.

Aki az egyetemista gyereket írta, az teljesen más, ha egyetemista az már 18 feletti.

Én arról beszélek hogy azért hiába mondjátok nem jellemző hogy egy anya átadja a gyerekei nevelését másnak.

máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
NEM másnak, hanem a gyerek APJÁNAK, aki UGYNAOLYAN SZÜLÖ, mint az anya!
máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!