Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó sporolásnak az is ha a...

Jó sporolásnak az is ha a férjem a 2 éves kisgyerek és én is egy kád vizet használunk esténként?

Figyelt kérdés
Min lehet még sporolni?
2010. nov. 25. 13:05
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
83%

Én egy csomó olyan családot ismerek ahol így megy. Többek közt nálunk is. Amikor kicsi voltam együtt fürödtem Anyuval, tesóm meg Apuval.

Ti undorítónak tartjátok a családotokat?

2010. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim válasza:
76%
Utolsónak igaza van. mi is igy csináljuk és még hány ilyen családot ismerek. ez jo megoldás. én fiam is ennyi idős ha látom hogy hegyesedik a kukaca akkor tudom hogy pisi lesz és gyorsan kiveszem és rá a bilire ami mindig oda van készítve. amugy kb 7 honapos kora ota fürdik apával vagy velem.barmokkal meg ne is foglalkozz
2010. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Mi is igy figyeljük ha látjuk hogy kell pisilnie akkor bili, és meg is van oldva. de kissebbnek sem pisilt bele.
2010. nov. 25. 13:48
 14/47 anonim ***** válasza:
82%

és mikor elmentek balcsira,..meg a strandon a medencébe szerintetek nem pisil bele a kisgyerek a vízbe..

képmutató emberek...pffffúj...akkor strandra se menjetek

ha az fúúj...

2010. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
91%

sZERINTEM NEM CSAK SPÓROLÁSNAK, DE BULINAK IS JÓ. éS AZ AZ IGÉNYTELENSÉG, HA valaki ész nélkül folyatja le a vizet alefolyón, mintha lenne, örökké. Az édes ivóvizet.

Mi beülünk együtt, amilyen felállásban beférünk.

A lányom beszámolója, hogy fürödtek nyáron mamánál:

(mindig ráengedtek, de csk 80 l víz van)

Unokatesók.

1. Bálint(2)+Péter(4)

2. Lilla(8)+ Dénes (6)

3. Kristóf (12)

4. Mama

5. Tata

Gyuszi meg csak úgy közben becsusszan :) (a nagybácsi)

A világ vizét elfecserték volna ennyien másképp.

Családon belül nem kell szégyellősködni. Az usziban senkit nem zavar idegen pohos bácsikkal ázni egy vízben.

Fel lehet télen öltözni rendesen, pulover vastag zokni stb, s nem túlfűteni a lakást.

Két napra főzni kiadósabb.

Egyszerűen nem kell pazarolni, mindennel ésszerűen takarékoskodni kell. Pl. a mosógép vizéből felmosunk vag yleöntjük a WC-t. S az az igénytelen, aki nem sajnálja erre az ivóvizet.

2010. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
90%

A nemi szerv nem undorító kedves fenti válaszoló.

Az enyém kimondottan kívánatos :)

Ha neked ezt mondták, akkor becsaptak. Annyra táncsak nem koszos, de ha igen, akkor azt előre leöblítheted egy liter vízből.

Én pl. összegyűjtöm a mosogatnivalót, bedugom a dugót, és gázzal melegítem a vizet, mert nálun az úgyis átalánydíjas, de sztem amúgy is olcsóbb.

Nem vasalok :) hanem szépen teregetek, hajtogatok, és legalulra teszem, aöbbi ruha kinyomja.

2010. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
82%

botránkozzatok meg, de a gyerekpisi szépít. Hazsnálják gyógyításra is, és a gyógyszerekbe is kerül efféle, ha nem is ez, azt meg simán beveszed.

A vezetékes vizet is megiszod, pedig hormonkezelt nők pisiltek a vízbe, amiből tisztították, nem?Annyi erővel.

Egy kis gyerekpisi nem öl meg, de különben lehet mndani, hoyg ne a kádba pisiljen, gyerekaz, nem hüle.

2010. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
73%
zuhannyal több vizet meg tudsz spórolni.
2010. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Nahát azért jönnek az értelmes emberek is látom:))

köszi

2010. nov. 25. 14:09
 20/47 anonim ***** válasza:
80%

Hát spórolásnak jó, mondjuk mi inkább zuhanyzunk gyorsan, csak a kislányom fürdik, esetleg ha ketten vagyunk itthon akkor én lefürdök még abban a vízben ,amiben ő fürdött, de felnőttekkel ő nem közösködik.

Sok dolgon spórolok, de az ő vize az csak az övé legyen szerintem.

2010. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!