Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó sporolásnak az is ha a...

Jó sporolásnak az is ha a férjem a 2 éves kisgyerek és én is egy kád vizet használunk esténként?

Figyelt kérdés
Min lehet még sporolni?
2010. nov. 25. 13:05
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
75%

Hát ezek a válaszok érdekesek voltak.

De valamiért az az érzésem, hogy éppen a "minden undorító és fujj" korszakukat élő tizenévesek válaszoltak itt elsősorban.

Mi is együtt fürödtünk a testvéreimmel kiskorunkban és soha nem lett semmi bajunk. Sőt amikor nyaraltunk, egy héten keresztül fürödtünk többezer emberrel a Balatonban és attól sem lett.

Mi folyik az emberek között manapság? Úgy eltévedtünk a természettől :(

2010. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
22%

Engem azért meglep, hogy azokat pontoztátok le, akik azt mondják, hogy nem túl higiénikus, hogy a család egy kád vízben fürdik le. Pedig tényleg nem az. A vécét leöntögetni szintén nem az. El lehet képzelni, hogy a vécé lehúzásakor hány méterre is eljuthatnak a szabad szemmel nem látható székletdarabok (több tudományos csatornán is foglalkoztak vele). De itt van az a lehetőség, hogy lecsukod a tetőt, de ha leöntöd, akkor azt se tudod...


Azért arra kíváncsi lennék, hogy aki a vízen spórol mellette mennyit költhet cigire, alkoholra (nem általánosítottam). Lehet lepontozni...

2010. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem fürdesz meg a gyerek vizében, mert koszos leszel, gondolom hozzá sem érsz a koszos gyerekedhez, mert attól is koszos leszel, ugye?


Vagy pl. párod után fürödni milyen undorító, ugye? Együtt fürödni azért jó, mi?!?


Amúgy meg mitől undorítóbb a párod/gyereked koszában fürdeni, mint a sajátodban?!?


A sok gondolkodni képtelen agyatlan gyökér!

2010. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
20%
A fürdés célja a tisztálkodás friss tiszta vízzel.Amiben egy felnőtt ember már kiázott és egy gyerek belepisilt, az már nem tiszta.Forgathatjátok akármeddig, csak irigykedtek hogy van aki megengedheti magának a normális fürdést.
2010. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem sem gusztustalan, inkább csak túlzás! Akkor inkább zuhanyozatok, az sokkal kevesebb vizfogyasztással jár. A 2éves gyereknek nem kell sok víz a kádba, Ő fürődjön. Azért milyen nagy gáz sajnos, ha már ezen kell sporolni valakinek. :(
2010. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
66%
tegnap 19:53 - Érdekes a tizenévesek véleménye valóban. Szerintem is a fuj és a nem higiénikus szerint lehet szelektálni. Mert ugye jól hangzik az esti melegvízzel teli habfürdő, de azt vagy mamáék fizetik, vagy max. a pároddal laktok valahol albérletben s a pizzás kaja mellett még egy kád vizet ki tudsz fizetni. De ha el kell majd egy családot tartanod nem csak magadat, akkor lehet majd téged sem az fog a legjobban izgatni hogy lezárd a budi tetejét amikor lehúzod hogy ne fröcsköljenek ki a mikroszkopikus székletdarabkák.
2010. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
14%
Te nagyon okos, ahol mamáék fizetik a kád vizet ott is eltart valaki egy családot.Mégis fürdenek ők is rendesen.Kinek mire van igénye.Van aki a kaján spórol van aki a higiénián.
2010. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Hát sok érdekes véleményt hallottam, és igen sok ember adott normális választ ez igen jó:)

Amíg mi is mamáéknál éltünk addig nem számított annyira a spórolás, valahogy addig mig nem a saját lábadon állsz gyerekkel a karodon addig fel sem tünik mi mindenen lehet és kell sporolni mert hihetetlen számlák jönnek ki.Addig ugy voltam hogy adtunk valamennyicskét haza és letudtuk.Persz most már látom hogy az amit adtunk lófa..sz volt.Meghát anyámék nem is mondták hogy kevés, ők evvel segítették hogy idővel különmehessünk.

2010. nov. 26. 09:46
 39/47 A kérdező kommentje:

13 a negatív és/vagy értékelhetetlen válasz

15 a pozitiv normális válaszoló ..köszi

2010. nov. 26. 09:59
 40/47 anonim ***** válasza:
78%

20:54-es:

A kérdés különben nem az volt, hogy higénikus-e, vagy sem, hanem az, hogy jó spórolás-e.

Én pedig azt olvastam, hogy a számítógép billentyűzete sokkal több bacit tartalmaz, mint egy busz kapaszkodója, vagy egy WC ülőke. Netezzünk gumikesztyűben!

De gondolom ebben a nagy higénikus életben a beteg hozzátartozókat ki kell tenni a lakásból, mert telelehelik bacival és éjszaka is köhöghetnek úgy, hogy nem tesznek zsebkendőt a szájuk elé!

Amúgy én nem félek a baciktól: le merem önteni a WC-t (nagyapám még pottyantós WC-t használt, orvoshoz életében ha ötször kellett mennie, és 90 éves elmúlt amikor meghalt, de azon a nyáron még felmászott a cseresznyefára). Sőt annyira nem félek a baciktól, hogy fiatal koromban néha együtt fürödtem (egyszerre egy kádban!) a férjemmel, és sokszor előfordult hogy valamelyik gyerekem beszállt hozzám a kádba. Sőt! A kakás feneküket is megmostam, és a kakás pelusukat is kimostam.

És hogy a kíváncsiságodat is kielégítsem: Cigire egyáltalán nem költünk, alkoholra pedig ha évi 10ezret, az már sok, de azt is főleg azért, ha vendég jön, megkínáljuk. Habár meg kellene gondolni, hogy egyáltalán beengedjünk-e valakit a lakásunkba, mert ugye ki tudja milyen bacikat hoz be, meg meg is fog dolgokat, netán még WCre is elmegy (nem kérem a vendégektől, hogy ők is öntsék le a WC-t)

2010. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!