Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó sporolásnak az is ha a...

Jó sporolásnak az is ha a férjem a 2 éves kisgyerek és én is egy kád vizet használunk esténként?

Figyelt kérdés
Min lehet még sporolni?
2010. nov. 25. 13:05
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon jóra sikeredett:))
2010. nov. 26. 10:58
 42/47 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem fürödjetek meg egy kád vízben, mossátok ki benne a ruhákat (mosógépet ne merj használni mert világvége lesz az áram pazarolástól), mosogasd el benne az edényeket, aztán öntsd le vele a wct.
2010. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Haláli hogy tegnap óta mennyien irtatok és mit tudtok néhányan lovagolni egy egyszerü kérdésen :)))
2010. nov. 26. 14:38
 44/47 anonim ***** válasza:
én is ezen szórakozok mit ki nem hoznak belőle.....
2010. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
27%
én akkor fogok nevetni mikor ma elmerülök a habfürdős forró kád vizemben :D
2010. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
69%

hihetetlen, de igenis vannak családok ahol nem határtalan a melegvíz fogyasztás.

80 literes bojlerünk van, a kád 60 literes. akárhogyis, engedünk fürdővizet, a meleg víz helyére hideg megy bele, állandóan hűtve a bojlerben levő vizet.

Megfolyik egy kád víz és a bojlerben úgy eljhül a víz hogy nem tudsz engedni belőle még egy kádnyit, így igen, egy vízben fürdünk. először a gyerek, anyuka, apuka. Egyikőnknek sincs semmi baja, és nem is lett, pedig nem most kezdtünk így fürdeni.

2010. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
53%

Amikor még gyerek voltam, a húgommal ketten fürödtünk egy kádban, hetente egyszer, és milyen jó volt! Erről ennyit...:)

Egyébként mi manapság - most vetettük ki a kádunkat - zuhanyzunk, leöblítjük magunkat, majd addig lezárjuk a vizet amíg szappanozás, hajmosás van, így spórolunk, mert nem folyik addig, míg amúgy sem használod.

2011. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!