Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Háború a szomszéddal, mit tegyek?

Háború a szomszéddal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Panelban lakom, pár napig itt vannak a fenti szomszéd unokái, akik egész nap rohangálnak, üvöltenek, nem lehet megmaradni. Több szomszédot is zavarja, de csak én mertem szólni. Elsőre szépen, kultúráltan. Nekem esett, még én vagyok a hibás, meg felháborító, hogy megmondom, hogyan neveljék a gyerekeiket. Bírjam ki, pár napig vannak csak itt. Mit tegyek? Nagyon ideges lettem, hogy én normálisan kezdtem el beszélni velem, ő meg legjobb védekezés a támadás alapon nekem esett.

Csak félek, ha valami kicsinyes játékba kezdek (pl hajnalban direkt felébresztem stb), ő is rátesz egy lapáttal és véget nem érő harc lesz belőle.


2010. dec. 21. 22:29
1 2
 11/11 Jattos válasza:
Amikor a szülők viszik el a gyerekeket, akkor kellene szólni, hogy de jó elevenek ezek a gyerkőcök, nem is tudtunk 3 napig délután sziesztázni. Miért nem viszik le a levegőre őket, hogy elfáradjank, vagy bárhova? Minket mindig vittek állatkertbe, cirkuszba, Duna partra, csak úgy csavarogni a ligetbe...bár ez Budapesten volt évtizedekkel ezelőtt.
2010. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!