Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi egy 18 éves lány havi...

Mennyi egy 18 éves lány havi fogyasztása?

Figyelt kérdés
Itt mindenre gondolok, evés, ivás, fürdés. A Ruházkodás meg ápolási szerek nem tartoznak bele.
2011. febr. 14. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudtam h a nőknek fogyasztásuk van..mint mondjuk az autóknak.Érdekes kérdés.Mindenkinek az igényei válogatják.Sztem normális ember nem számolgat ilyeneket tehát passz.
2011. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hát az ember is fogyaszt..evésnél ételt, fürdésnél vízet...

És azért kérdezem mert, barátommal összeakarunk költözni,persze hozzájuk és bele kell kalkulálnom, hogy mennyit fizessek az anyujának rezsire...ezért kérdezem..

2011. febr. 14. 21:21
 3/15 anonim válasza:
80%

Szerintem a legegyszerűbb ha amennyien éltek egy háztartásban, a rezsi annyiad- részét fizeted. Mert amúgy ezek szerintem eléggé emberfüggőek.


De ha nagyon ki akarod számolni, leolvasod a víz és gázórát fürdés előtt-után, kivonod őket egymásból és beszorzod a köbméter árral, a bolti blokkot meg elkéred és megnézed mit ettél te :)

2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen összeköltözni? az derék.

szerintem vagy harmadoljatok, vagy ha engedékenyebb a kedves anyós, és nem filléreskedik mindenen, akkor 30at beleadsz, plusz a saját kis piperedolgaidat magadnak veszed.

ez persze attól is függ, h mennyire vagy nagyétkű, mennyit szeretsz pacsálni, milyen hőfokra van szükséged a komfortérzethez.

bár a fűtés sztem nem mérvadó, ha ketten vannak, gondolom akkor is befűtenek.

2011. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy a rezsihányadot fizeted magad után. Persze illik aránylag spórolósan venni, mert az elég ciki, ha hirtelen duplája lesz minden fogyasztás pl. xD Szóval ahányan vagytok, oszd el a rezsivel. 25-35k, de sok mindentől függ. Kérdezd meg az anyját, biztos megmondja eddig kb hogy jöttek ki.
2011. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Városi, vagy országúti fogyasztásra gondolsz?
2011. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon szívesen fogadok még ehez a témához kapcsolódó segítséget, tapasztalatokat, igen fiatalok vagyunk még, lassan 3 éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk, és még mindig nagyon szeretjük egymást, és szinttel előrébb akarjuk léptetni a kapcsolatunkat, és mivel még mind a ketten iskolába járunk és amellett dolgozunk, így erre gondoltunk, és közösen döntöttük el. Nagyon szeretnénk mindketten az összeköltözést!
2011. febr. 14. 22:01
 8/15 anonim ***** válasza:

Vannak költségek, amik nem függenek a személyek számától. Pl a fűtés, kábeltv, internet... ezeket ugyan úgy kell fizetni, akárhányan laktok.

Ami rezsi tekintetében valamennyivel több lehet az a víz és villany. Ha gázzal megy a vízmelegítés akkor az is egy picivel. De ez sem jelent jóval nagyobb többletet. Havi szinten pár ezer Ft plusz lehet.

A kaja már valamivel több. Én egyedül élek. Odafigyelve, de azért nem végletesen spórolósan napi 1000Ft-ból bőven be tudok vásárolni magamnak.

Tehát jól írják a többiek. Kb 30-35e lehet a költséged. De beszéljétek meg anyós-jelölteddel. Mondd meg, hogy úgy kalkuláltál, hogy most 30e-rel szállsz be a költségekbe és később meglátjátok, hogy ez ténylegesen hogy alakul. Kérdezd meg, hogy mit gondol erről? Ha normális és nem pénzéhes, akkor meg lehet vele beszélni.

2011. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is havi 35-nél többet nem "fogyaszthatsz".

Azért majd figyelj, nem ám az anyós le akar nyúlni téged... Én elhiszem, hogy "de ő nem olyan", meg mittomén, de ebben a mai világban már az is pénzéhes, akiről nem is gondolná sz ember...

2011. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fizess annyit amennyit meg tudsz engedni magadnak,de ne legyen pofátlanul alacsony se az összeg,és télen a fűtés miatt kalkulálj többet kb 25-30%-al.Ez az összeg kb 30 ezer Ft fűtési szezonon kívül,fűtéskor meg 40 ezer Ft.
2011. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!