Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora házban laktok? Kényelm...

Mekkora házban laktok? Kényelmesen elfértek?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm akik panelban laknak és nekem nagyon kicsinek tűnik. Amíg nincs gyerek addig el van az ember 20-30 nm-en, de utána?!

Van egy pesti ismerősöm is ők 4-en vannak 25 nm-re, egy szoba van meg minden helyiség ici pici.


Akik ilyenben laktok, elfértek kényelmesen?



Én szerettem volna egy panellakásban leélni az életem, de a sors egy kertes házba sodort. Így utólag már nem bánom, mert lehet hogy kiakadtam volna a pici lakásban.


2011. aug. 11. 10:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
250 négyzetméter, 3 szint, 3 fő. De vannak tesóim akik haza járnak néha, nekik is van szobájuk, így mikor ők nincsenek itthon, akkor azok üresen állnak. Kényelmesen elférünk, még nagy is ez a ház. De szeretjük, ha sokan vannak nálunk, és nem kell nyomorogni. A barátom is sokat alszik nálunk, igaz ő az én szobámban. De 1-1 nagyobb családi összejövetelnél jól jönnek a plusz szobák, amikor az ország más részén élő rokonok itt tudnak aludni.
2011. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
40%

Első vagyok.


Látom jól le lettem pontozva, csak mert nem 30nm-es lakásban élünk. Nem kellene ennyire látványosan irigykedni. És igen, jól jönne még egy plusz szoba, mert sok cuccunk van.

2011. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Biztos amiatt, hogy "jól jönne még pluszba". én fölpontoztalak, amíg az ember nem próbálta, addig nem tudja, hogy ez bármekkora lakásnál így van :) és ez nem jelenti azt, hogy az illető telhetetlen. én is laktam 300 m2-en is és akkor is jól jött volna pluszba itt is ott is.
2011. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
120 nm! Két és felen!:) A feledik még a pocakban!:)
2011. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

mi ketten élünk egy 50nm-es panelban, és nagyon kényelmesen elférünk.

nem zsúfoltuk tele mindenféle kacattal, egyébként is a kevesebb több elv híve vagyok.


ha lesz gyerekünk, akkor elköltözünk egy 1+2 félszobás panelbe, mert azért az jó, ha mindenkinek van külön hálója, és egy nappali is.

sokkal olcsóbb megvenni és fenntartani mint egy kertes házat, és nekem egyébként is fontos, h közel legyen a belváros, ahol ugye nem sok kertes ház van. nem is vágyom nagy házba.


egyébként nem minden panel kicsi, pláne ha jól rendezed be.

a lényeg, h legyen 1 v. 2 nagy gardrób, amiben a cuccok nagyja van, a többi kis apróság pedig elfér a polcokon vagy komódokban.

2011. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

11.12-es!


"500nm-es a ház, hárman vagyunk, a férjem, a fiam, és én.8 szoba, 4 fürdő, 4 wc, hatalmas kert, bejárni sok."


Ekkora házban gondolom van,hogy hetekig nem fut össze a 3 családtag? :) Milyen egy ekkora kégliben élni? Szívesen kipróbálnám én is! :) Nincs véletlenül pár képed a házról?

2011. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Van képem, de megértheted, ha nem szívesen teszem fel a netre:)

Hogy milyen benne élni?Mi már megszoktuk, de akik jönnek hozzánk azoknak elég fura.Akkorák a terek, hogy vízhangzik, nekem ez tetszik.36 ablakot takarítani nem lehet egyedül, így van segítségem, és a kert is hatalmas, arra is van ember, aki segít.Szép, kastély jellegű, egy két kocsi koccanás minden hétre akad előttünk.:)))Nem használjuk ki az egészet, de ha elkiabálom magam, meghallja mindenki aki itthon van, akár hol is legyen.Hála az akusztikának.Egy hátrány, hogy ha egyedül vagyok, a frász tör ki, annyira félek.:)

2011. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!