Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az albérlőm nem fizet már...

Az albérlőm nem fizet már hónapok óta, és nem akar kiköltözni sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hat hónapja bérleti szerződést kötöttem egy családdal,természetesen ügyvéd jelenlétében,stb.stb.De egy ideje,már nem fizetnek semmit,ezért a papírban leírt feltételek mellett,felbontottam a szerződést,ami már 2 hete lejárt,azóta sem költöztek ki,és megmondták,hogy nem is fognak,mert nekik vannak gyermekeik és nem rakhatom őket az utcára.Mit tegyek,mert szeretnék visszaköltözni a lakásomba és nem tudok,ügyvédi leveleken túl vagyunk,semmi reakció,el vagyok keseredve nagyon...
2009. ápr. 15. 15:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

mindenképpen lépned kell én nem halogatnám te is pénzböl élsz.

Nem akarlak megbántani de ne legyél balfék kihasználják azt hogy nem csinálsz semmit.

A rendörök szó nélkül ki fogják rakni öket nem kell sajnálni öket ha van munkahelyük nem tudom mért nem fizetnek.

2009. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Igen,minden közüzemi számla az én nevemen van,amint tudok elmegyek a rendőrségre és feljelentem őket,viszek minden iratot,remélem ők tényleg megteszik a kötelességüket.

Mégegyszer köszönet a válaszaitokért.Remélem most már sikerrel járok.

2009. ápr. 16. 14:11
 13/37 anonim ***** válasza:
Járj sikerrel!
2009. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi történt, én kíváncsi lennék rá, hogy zajlik a dolog. :)
2009. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
100%
zárcsere a legjobb megoldás, amikor nincsenek otthon
2009. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
sajnos nem tudod kirakni őket egyszerűen, a rendőrség csak bírósági végzéssel rakhatja ki őket. ha a rezsit sem fizetik és te sem, és kikapcsolják vagy kikapcsoltatod, még téged cibálnak meg. szóval a bírósági végzésig csendben tűrnöd és fizetned kell.
2009. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe a hatóságokat, nagy huzavona és hosszú idő után tudnák csak kirakni őket. Cseréld le a zárakat, a cuccaikat pedig tedd az ajtó elé, hogy vigyék. Legyen valaki a lakásban, olyat nem lehet, hogy feltöressék lakatossal, az betörés. Nem hiszem, hogy a lakatos feltörné a zárat.
2009. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is a zárcsere, kipakolás, és a te beköltözésed a legjobb.


Amúgy se értettem soha, hogy minek kell ekkora szegénységbe gyerekeket szülni. Soha nem vállalnék gyereket egy albérletbe. Ha még becsúszik egy, de azt írtad, azt mondták, hogy ráadásul gyerekeik vannak (többesszámban), netán gumira se futja?

Az meg hogy ezzel védekeznek külön undorító.


Nem is kellenek olyan markos legények, egy-két bőröndöt bárki elbír.

2009. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, igaz ott nem volt gyerek. Egyszerűen fogtam egy bőröndöt a férjemet és költöztünk vissza! Engem nem zavar hogy ők ott vannak, (dehogynem!!!!:):))) de addig innen el nem megyek, amíg nem húznak el a lakásomból. Persze ha a kedves bérlő egy két méteres "szekrény" akkor elég cikis, de ezt akkor kellett volna megnézni, amikor odaköltözött. Én soha nem adom ki olyanoknak a lakást, inkább olyanoknak, akik ellen fel merek lépni.
2009. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
En is alberlo vagyok mar hohoho tobb mind 2eve,es meg szerzodest sem kotott a tulaj velem!De soha nem csinaltam ilyet pedig nem allok jol penzfelol megis azt tartom a fontosabbnak hogy ne legyen tartozasom!szerintem ebbol tanultal,es ajanlom neked h csak diakoknak add ki ezutan a lakasod es a szuleikkel tartsd a kapcsolatot!azok az emberek rosszabbak a parazitaknal!En minden meggondolas nelkul mar reg kihivtam volna a rendorseget vagy legalabb rajuk ijesztettem volna!Es mivan ha van gyerekuk?Biztos vannak rokonaik is,mennyenek oda es oket haborgassak!Esetleg ha villanyt vagy gazat ha letudnal kottettni,az maris eletszukseglet,nem hiszem kepesek volnanak hetekig nem furdeni!A zar nem megoldas,meg berugjak az ajtot,kar erte!
2009. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!