Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meddig nem ciki otthon lakni?...

Meddig nem ciki otthon lakni? Hány éves korig?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:10
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ha suliba jársz fősuli/egyetem és így jobb ha otthon laksz még az nem ciki. De az én véleményem és amiket hallok az olyan 20/21 után már illő lenne leválni az anyahajóról :D De persze mindenkinek van véleménye, lehet ez korai de szerintem a mai világban a legfontosabb, hogy mihamarabb függetlenek tudjunk lenni. (mai rohanó világban)
2011. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem, pont hogy a mai világban elég nehéz függetlenedni, mivel ahhoz nem árt ha van rendes melód, tudsz lakást találni, stb.


Persze úgy könnyű hogyha indulásnak be tudnak segíteni, de manapság elég nehéz bárhol elhelyezkedni, egyetem is eltarthat 6-7 évig (erősebb szakokra gondolok), addig meg nemigazán megy sehova az ember, ha akar ha nem.

2011. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!