Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A felső szomszéd állandóan...

A felső szomszéd állandóan zaklat, egész nap nem lehet pihenni tőle: kopog, toppant, széket huzogat egész álló nap. Nem dologozik, unatkozik?

Figyelt kérdés

Semmire nem hagyja abba,próbáltam már szép szóval felszólni,csúnyán semmi nem használ.Direkt csinálja.

Párom egész nap dologozik.Olyan embert keresek,aki "jóerőben" van és feljönne velem "elbeszélgetni" az illetővel.Bp-i vagyok.


2009. máj. 17. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet, hogy egy kicsit érzékeny vagy? Csak nem ülhet egész nap mozdulatlanul.

Ha olyan lakásban laksz, ahol egy szék odébtolása lehallatszik, és már ettől kiborulsz, akkor költözz nyugalmasabb helyre. Vegyél egy házat valahol, akkor nem zavar senki.

Mit gondolsz az alattad lakó mit szól hozzá, ha felállsz egy székről?

2009. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem te vagy véletlenül aki babat var vagy most született?
2009. máj. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nálam a felső szomszédék éjjel kezdték a széktologatást, kopogást stb. Ilyen az életritmusuk. Vettem egy füldugót, azóta nem haragszom rájuk :)
2009. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lenne néhány jó ötletem, hogyan cseszhetnék ki vele ha tényleg elviselhetetlen.
2009. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült már megoldani a problémát? Érdekelnének a fejlemények. Én is ötletre várok!
2010. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!