Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szüleim bent dohányoznak....

Szüleim bent dohányoznak. Marhára zavar, mivel én nem dohányzom. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

barátommal tervezzük már az összeköltözést, nem ezért kimondottan, de ez miatt sokat veszekszek velük, és nagyon zavar a dolog.Régen úgy volt, hogy kint cigiztek, sose volt bent cigizés, semmi ilyesmi. aztán egyszer kétszer télen rágyújtottak bent, de akkor még figyelembe vették, ha mondjuk ettem, nem gyújtottak rá bent, stb.

most pedig már folyamatosan bent cigiznek. az egész konyha füstben áll, minden büdös. ők persze nem veszik észre. de ahogy hazaérek, belépek a konyhába, érezni, ezt a marha büdös szagot, mintha valami putriba lennék. és most már ki van apa borulva, ha megkérem h menjen ki, mikor eszek, és ne gyújtson rá bent. régen meg szó nélkül kiment. most meg sokszor úgy vagyok, elindulok ki enni, és szó szerint "harapom a füstöt" és inkább nem is eszek,mert ha szólok nekik, csak összeveszünk. mert hogy hisztizek. nem hogy örülnének, h nem cigizek, és mérgezem magam. nem merem már a ruhámat se kint hagyni (télen mondjuk kabátomat) mert érzem magamon utána a cigi szagot .

az új dolog h mivel mindig megy a rinya hogy semmi pénzünk, (persze hülyeségre van) ezért elkezdték itthon tölteni a cigit, mert úgy olcsóbb. na ez szép és jó. de miért a konyha asztalon kell? megcsinálják, felállnak az asztaltól, és otthagynak mindent,tiszta dohány maradvány az egész asztal. mikor nekiállok enni, teljes fertőtlenítést kell kb tartani? ha ezt megjegyzem, hogy legalább maguk után takarítsanak össze, megkapom, h takarítsam én, ha enni akarok. ja kössz. majd akkor én is összekenem az asztalt, ha meg enni akar, takarítsa le. sokat veszekszünk ezért, és nem értem őket. van akinél még így van? mármár utálok itthon lenni


2012. aug. 6. 14:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
Te szegény őszintén sajnállak! Az én szüleimet sem érdekelte soha, hogy szégyellek odahívni bárkit is, mert füst és pia szag van, ráadásul kosz is. Most már elköltöztem onnan, de mai napig zárva az ajtóm mindenki előtt, mivel örök életemre kisebbségi érzésem van emiatt! Pedig én nem iszok, nem cigizek, és tiszta a lakásom.
2013. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azóta nekem is sikerült elköltöznöm, elég messze. Én, és a Párom se dohányzunk, imádom az illatokat, mindenhol illatos gyertyát, és illatosítókat teszek ki. Imádom a tisztaságot, és a tiszta levegőt.

Viszont mikor hazamegyünk, ugyanúgy megy a dohányzás. így hogy csak 1-2 havonta látjuk őket, látszik rajtuk, mennyit öregedtek, a cigitől, anyu nagyon ráncos lett :( Pedig csak 45 éves. Párom Anyukája 52 éves, és fiatalabbnak néz ki,mint anyu. Nem rágom már a fülüket, nekem is van külön életem, mikor náluk vagyunk egy - két napig, utána kimosunk minden ruhánkat, mert dohány és füst szagú. Sajnálom, de ez van. Nem utálhatom meg a szüleimet ez miatt, hiszen az ő életük, ők se szólnak bele az enyémbe.

2013. nov. 15. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!