Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletet vagy a Banknál...

Albérletet vagy a Banknál lakást választanád? Ha vehettnél hitelre lakást?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 10:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7 albérletben laktam 8 év alatt, rengeteg pénzt dobtam ki az ablakon, mert ugye a rezsi magától értetődik, de a albérlet díja, csak azért, hogy ott lakhass, na az kidobott pénz. Gyerekkel költözködni elég necces, főleg, hogy legyen közel ovihoz, iskolához mindig az albérlet, bútorokat sem tudsz nagyon vásárolni, mert lehet, a következőbe már nem fér be.

Nemcsak a hiteltörlesztő, hanem az albérlet díja is emelkedik ám jó esetben csak évente!

Nekünk állami kamattámogatású forinthitelünk van, nem hiszem, hogy ennél jobban megérné az albérlet.

2012. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
téved, aki azt írja, hogy kirakják, ha nem fizet törlesztőt. Lehet halasztást, átütemezést kérni. De az albérletből kivágnak, az tuti.
2012. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"1. rossz helyen lévő lakást, vagy házat nem lehet nagyon behitelezni. viszont kiadni sem."


Ki mondta, hogy a cigánysorra kell költözni?



"2. számold már ki ,hogy egy 8-9 millás lakásnak mennyi a törlesztője, aztán dumálj. (8 millára a havi törlesztő 25 évre 70 ezer ft) ez egy teljesen átlagos lakótelepi lakás. pesten egy ilyet (ez egy olcsó lakás pesten) kb 55-ért lehet max kiadni. Ergo, ha elköltözik az ember, és kiadja, rohadtul nem jön be a törlesztés ára."


Igen, mert ez így megy, hogy te ha akarsz venni egy 8 milliós lakást akkor 8 millió hitelt veszel fel...

Ott kezdődik, hogy önerő nélkül semmi, szal közel sem 8 milliót veszel fel, arról nem is beszélve, hogy 55 meg 70 között 15 ezer forint a különbség, amit inkább fizetek, mint 50 ezer forint albérleti díjat...



"3. jobb környéken a lakásárak 11 milla körül kezdődnek, kiadni meg kb pont annyiért lehet, mint a nem annyira jó környéken, viszont a törlesztője jóval több."


Persze, sőt a jobb környéken lévő lakást még annyiért se lehet kiadni, na persze...


"úgyhogy baromságot írtál... én meg ezzel foglalkozok."


Itt aki baromságot írt az te vagy, arról nem is beszélve, hogy te max annyira foglalkozol ezzel, mint Bódi Guszti az atomfizikával.

Hogy lehet egyáltalán ilyen baromságot írni?


"jobb környéken a lakásárak 11 milla körül kezdődnek, kiadni meg kb pont annyiért lehet, mint a nem annyira jó környéken,"


Szal már megint sikerült egy még érettségivel se rendelkező anyukát kifognom, aki itt próbál meg nagyokat mondani.

A hülye is tudja, hogy amit én vázoltam fel azt többen is csinálják, mert nagyon is működőképes.

Nem baj, a lényeg hogy te ezzel foglalkozol....

2012. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lakáshitelt de csak fix törlesztőrészlettel, tehát nem növekszik meg a törlesztő csak akkor és csak annyit amennyit inflálódik a pénz. Ugyebár a lakbér is nőhet az évek alatt de azért nem annyit mint a törlesztő. Volt rá példa hogy 80-ról 120ra felment valakinek. Ne én nem akarnék szívni egy válsággal.
2012. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

"téved, aki azt írja, hogy kirakják, ha nem fizet törlesztőt"


Melyik országból netezel?-itt Mo-n már több ezer családot lakoltattak ki a "kedves" bankok...-én meg ezzel foglalkozom.

2012. okt. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
persze, de nem a 2. havi elmaradás után...
2012. okt. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
3-4 után kezdődik a cécó..
2012. okt. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!