Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlet vagy családi ház?

Fibbrizzo kérdése:

Albérlet vagy családi ház?

Figyelt kérdés
Elakarok költözni itthonrol .Félretettem egymillio ft-ot és a hirdetésekben láttam egymillio kétszázezerért lakhato házat .igaz költeni kéne rá de az mégis a sajátom lenne ,a barátnöm azt mondja inkább albérletbe mennyek mert azt könnyebb fenntartani mint egy házat .Most akkor hogy van ez .én fizetem az albérletet meg a rezsit azért ami nem is az enyém .a háznál igaz költeni kellene ráde az az enyém marad .Most akkor?melyik?
2013. jan. 3. 00:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
zalaegerszeg környékén
2013. jan. 3. 09:53
 12/22 Golan Trevize ***** válasza:

"de most 78as fizetésböl"


Inkább maradj otthon, de tényleg.

Ha nagyon olcsón találsz albérletet, akkor is elmegy az egész albérletre meg kajára.

Egy, max. két év alatt kisemmiznéd magad, és még rosszabb helyzetben lennél, mint most vagy, mert a leírásod alapján ha egyszer elmész otthonról, akkor ha akarnál se tudnál visszamenni.

2013. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
jo és akkor 25 éves létemre ne legyen se barátnöm ,se egézségem ,fagyoskodjak télen ,nyáron süljek meg ,3 barátnömet vesztettem el a családi helyzetem miatt ,a mostanit nemakarom .nem tudom erre mi a megoldás de jo lenne valami ,mert itt lassan bekattanok .
2013. jan. 3. 10:02
 14/22 Sn0wf0x válasza:
100%
Figyelj, ha szerencséd van 20 ezerért kapsz lakást, (kicsit, egyszerű). Mivel most sem dőzsölsz a rezsin tudsz fogni egy kicsit, talán 25-ből megúszod. Marad kb 30 ezer forintod kajára, ruhára. Ha nagyon ügyes vagy ,talán nullára kijössz. Nincs valami ismerős akivel össze tudsz költözni? Vagy keress diákot, Egerszegen van bőven... még úgyis könnyebb együtt élni mint családdal...végzettséged van valami?
2013. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Golan Trevize ***** válasza:

Tényleg.

Mondjuk kezdetnek ne egész lakást bérelj, csak szobát.

2013. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
szobafestö vagyok ,de 3 müszakba dolgozom a flexbe ,mivel más munkalehetöség nincs itt
2013. jan. 3. 10:09
 17/22 Sn0wf0x válasza:
Menj ki egy csapattal, vagy csapathoz Németországba, vagy Ausztriába és szedd meg magad.
2013. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
minden nap a külföldi hirdetéseket bujom ,nehéz ,nyelvtudás nélkül meg mellett is nehéz ,még sima segédmunkára sincs semmi ,meg sok a kamu .
2013. jan. 3. 10:14
 19/22 Sn0wf0x válasza:
Tudom azért mondom, hogy keress inkább olyan csapatot a területről akik egyébként is mennek ki...burkolók, kőművesek stb...hátha. Én drukkolok neked ;)
2013. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát nincs olyan brigád mert akkor nem itt lennék ,de azért köszi
2013. jan. 3. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!