Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlet vagy családi ház?

Fibbrizzo kérdése:

Albérlet vagy családi ház?

Figyelt kérdés
Elakarok költözni itthonrol .Félretettem egymillio ft-ot és a hirdetésekben láttam egymillio kétszázezerért lakhato házat .igaz költeni kéne rá de az mégis a sajátom lenne ,a barátnöm azt mondja inkább albérletbe mennyek mert azt könnyebb fenntartani mint egy házat .Most akkor hogy van ez .én fizetem az albérletet meg a rezsit azért ami nem is az enyém .a háznál igaz költeni kellene ráde az az enyém marad .Most akkor?melyik?
2013. jan. 3. 00:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nézd át, nézesd át, hogy az a ház amit néztél, valójában milyen, ténylegesen lakható, költözhető. Mi az amit javítani kell rajta sürgősen, mi az amit ebből te megtudsz csinálni, és az kb mennyibe kerül. Utána nagyjából kalkuláld ki, hogy mennyi lesz a rezsije, mennyi pénzed marad kajára, ilyenekre.

Nem kell a házon egyszerre mindent megcsinálni, legyen víz, villany, fűtés, és a többit fokozatosan, tudod csinálni. rengeteg építőanyagot lehet kapni használtan,így ha sokat nézelődsz,és nem kapkodsz tök jó vásárlásokat lehet csinálni.

Szóval szerintem gondold végig, és vágj bele a ház vásárlásba. Sokan írták, hogy az albérlet előnyösebb,mert az igényeidhez tudod igazítani-igaz,de ha ne adj isten nem lesz egyszer melód semmilyen albérletet nem tudsz fizetni, a ház viszont akkor is meglesz. Ugyanakkor az is tény, akkor jobban helyhez kötött vagy. De ha van egy ilyen lehetőséged, hogy hitel nélkül tudsz venni egy kis házat,akkor ne hagyd ki.

2013. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Privátba megmutatod melyik is lenne ez a ház?
2013. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!