Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A ti családotok tusfürdővel...

A ti családotok tusfürdővel tusol vagy csak sima vizzel? A legtöbb családban miért nem ügyelnek a környezetvédelemre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
36%

Én natúr kozmetikumokat használok pár éve.

De előtte sem jutott soha eszembe tusfürdő nélkül zuhanyozni.

Jesszusom! Nálatok lehet aztán odor otthon :D

2013. febr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
45%
Tusfürdővel, ez nem kérdés.
2013. febr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
43%

tusfürdővel ill. néha szappannal - mivel a tiszta víz nem hogy a koszt,de az izzadságot se viszi le, én meg valahogy nem szeretek büdi lenni :)

ha ennyire aggódsz a környezet miatt,akkor használj bio szappant.


u.i.: azért megnéznélek mondjuk egy autószerelés után hogy mosakszol le tiszta vízzel :D

2013. febr. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
20%
Ez olyan mintha a poharat stb mosogatoszer nelkul mosnad..Hasznalok tusfürdöt,sampont ,szappant fogkremet arclemosot es sorolhatnam.
2013. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
70%

aki ekcémás és az orvosok által ajánlott kutyvasztott szarok illetve mindenféle (baby)fürdetők nem válltak be és vízzel tud csak fürödni azt lepontozzátok?

miért? ajánljatok valami jobbat!

2013. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
40%

A babafürdetőket nem ajánlanám, egy jó nagy átvágás a legtöbbje.

Ki kell vizsgáltatni, hogy pontosan melyik összetevőkre vagy allergiás, és olyan natúr terméket venni, amelyikben ezek nem szerepelnek. Biztos fogsz találni, csak egy kicsit macerás.

2013. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
4%
Aki ekcémás, annak ott a natúr szappan. Pl: Yamuna.
2013. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
100%
Itt az ekcemasokat nagyon utaljak!
2013. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
37%

A kérdés nem az ekcémásokra vonatkozott, hanem úgy általában.


A környezetvédelem nem azt jelenti, hogy büdinek kell lenned.


Azért megkérdezném a kérdezőt, ha már ilyen környezettudatos, hogy miért használja az áramot a számítógéphez, hogy ilyen hülyeségeket kérdezzen.

És javaslom neki a gyertyával való világítást. Vasalni is felesleges. Mosson kézzel egy 4 tagú családra, ne nézzen TV-t.

2013. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
40%

Én meleg/forró vízzel szoktam zuhanyozni, fürödni.

Ha szutykos vagyok, akkor jöhet egy kis szappan.

(kerti munka után)

A pár mm-es hajamra néha nyomok egy csepp sampont, ha esetleg pár napig nem mostam meg, mert akkor már kicsit zsíros tapintású.


Ja és 30 év alatt még nem kaptam olyan megjegyzést, hogy büdös lennék, csak akkor amikor más is büdös volt.(túrázás, halálos másnaposság)


Ja és nem zöldségből vagy ekcéma miatt nem használom, nem is spórolás miatt, mert nem én veszem, hanem azért mert nem szük-sé-ges.


De ti használjatok mindannyian szappant, mert ti anélkül büdösek vagytok!

És éljen a fogyasztói társadalom!

2013. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!