Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A ti családotok tusfürdővel...

A ti családotok tusfürdővel tusol vagy csak sima vizzel? A legtöbb családban miért nem ügyelnek a környezetvédelemre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy mi vagy te környezetvédő?De basszus,azért nem fogunk tusfürdőt,szappant,stb használni,hogy óvjuk a környezetünket.Hát ez jó vicc! :D
2013. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező kezdesz uncsi lenni. Már meg mett mondva, hogy használj bio/natúr szappant az nem káros a környezetre.
2013. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
29%

Gyanús hogy ugyanaz a kérdező:


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__396879..


Asszem komoly gondok vannak fejben.

2013. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
32%
Legalább 1x mosd meg a hajad és meglátod milyen szutyok fekete lé jön le róla. Nekem már 1 hét után olyan, akkor gondolom a tied milyen. Na akkor majd elkondolkozol azon, hogy lehet mégis koszos vagy.
2013. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
30%
Ja és ne sima vízzel mosd mert az nem hozza le a koszt.
2013. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
68%
Mivel sulyos ekcemam van es minden (meg a viz is sokszor) csip, mar kegyetlenul igy semmi massal nem furdok. Hajsampont hasznalok mast nem
2013. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
60%
00:04 Mondod a párodnak, hogy "hallod, szagold már meg a p.nám, hogy tudjam büdös e"?
2013. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
A wcs kérdező nem én vagyok, de tetszik a kérdés válaszoltam is rá.
2013. febr. 5. 00:27
 19/36 anonim ***** válasza:
60%
0:04-es vagyok. 74%-os, nagyon vicces vagy... Úgy zajlott, hogy többször is rákérdeztem, nem érez-e kellemetlen ízt orális szex közben, mert a kedvéért bevállalom az allergiás reakciót. Erre megnyugtatott, hogy semmiféle szagom nincs a szappantalanság ellenére sem, úgyhogy nyugodjak meg. És mivel élvezettel csinálja, magától, elhiszem neki ;)
2013. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
34%

Én momentán háziszappannal fürdök.

És sz@rok a környezetvédelemre, amíg a falunkban a szelektív konténereket a retek szemétszállítók ebben a sorrendben öntik a kukások a !!! 1 !!! szemetes kocsiba: papír, műanyag, üveg.

persze, ha másik irányból jönnek a sorrend változik.

Kérdem én, minek gyűjtsek szelektíven szemetet is?

2013. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!