Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A ti családotok tusfürdővel...

A ti családotok tusfürdővel tusol vagy csak sima vizzel? A legtöbb családban miért nem ügyelnek a környezetvédelemre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 23:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
38%
Dolgozott nálunk két görög figura, azok pont ugyanezt mondták mint te. Meg voltak róla győződve hogy nem retkesek. Mi nem. Majd egyszer összefutsz olyannal aki odaolvas, és akkor megszakad a harminc éves szériád Büdöske.
2013. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
mivel 2szer fürdök egy nap egyet szappanal 1 et anélkül,egyébként a vízfogysztás ró nagyobb terhet a környezetre...meg ahogy előttem írtak az áram..
2013. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Környezetszennyezés ha tusfürdővel zuhanyzok ??? Idióta..!!! Mi abban a környezetszennyezés ? Tán szennyes lesz a fürdőszoba??? Az a környezetszennyezés ha havi 1x fürdesz ahogy mondtad meg fél évente mosol hajat..A környezeted szennyezed AZZAL..
2013. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Kedves 31!


Kolis voltam 5 évig, 15-en laktunk 10 négyzetméteren. A két legbüdösebb az a műszálas ingnek (hónalj/csípős izzadság) és a műszálas zokninak köszönhette az auráját, utánuk következtek a bagósok, utóbbi kettőt ugye nem kell részleteznem, ja meg volt egy brutál fingós.

Persze a tusfürdő sem segített rajtuk semmit.

Rajtuk kívül nem volt más büdös.

üdv: Büdöske.

2013. febr. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
8%
Nem lennék a kérdező felesége/barátnője helyében :D
2013. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Tudom, laza 10 késésben vagyok, de..


kedves 10-es: nem kötekedni akarok, de ugye vágod, hogy bármit is hasnálsz, a "nyílásba" nem kerül be. ergó nem értem hogy jön ide a nyálkahártya. Jobb esetben azzal semmilyen vegyszer nem érintkezne. Vagy már megtanultad?:D

2022. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!