Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ceragem ágyat akarok venni a...

Ceragem ágyat akarok venni a netről. AKI több éve használja annak mi a véleménye az ágyról? Gerincferdülést meggyógyítja?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy miért akarja olyan sok ember eladni a neten ha jó ?.

Én próbáltam nekem is nagyon jó volt a gerincemre...


2013. szept. 26. 13:43
 1/1 anonim válasza:

Én használtam, és édesanyám meg édesapám is. Jó termék, de az ár érték aránya nagyon rossz, ami azt jelenti, hogy közel sem ér annyit, mint amennyit elkérnek érte! Egy hús-vér masszőr jobb mint ez az ágy, és az akár ingyenes is lehet, mert ha elmész a háziorvosodhoz, és elmondod neki, hogy hátproblémáid vannak és szeretnéd kezeltetni, akkor ő ki tudja neked írni a masszázst mint terápiát és akkor ingyenes! Apám hátát végül egy masszőr tette helyre és nem ez az ágy. Olyannyira bevált neki, hogy végül anyám is eljárt masszíroztatni. Az ágyat meg végül eladtuk mi is!

Ezért van annyi eladó belőle. Végül mind arra a sorsra jut.

2013. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!